3M Nexcare ColdHot Mini [SelP]

1×1 ks, gélový obklad

Značka: 3M NEXCARE

Malý chladivý / hrejivý gélový obklad pre odstránenie bolesti (11 cm x 12 cm) Upokojuje bolesť; teplé alebo studené použitie, podľa typu bolesti; jednoduchá aplikácia na bolestivú oblasť; gélová vrstva udržuje obklad dlhšie teplý / studený a zabezpečuje príjemný pocit; vrátane textilného obalu. Vďaka malým rozmerom je ideálny na menšie rany; pre ľudí trpiacich bolesťami sústredené na jednom mieste ako silné bolesti zubov, hlavy.

10,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: 3M Nexcare ColdHot Mini [SelP] 1×1 ks, gélový obklad

X23322 ADC

Hlavný popis produktu

Chladivý / hrejivý gélový obklad v textilnom obale na utlmenie bolesti, rozmer 11cmx12cm. Malý rozmer - ideálny na použitie na tvár.
Vhodný pre opakované použitie.

Teplo prispieva na zmierňovanie bolesti a svalových kŕčov , pomáha uľaviť od bolesti vďaka podpore krvného obehu, je vhodný na boľavé svaly a kĺby (reumatizmus, artróza, stuhnuté svaly). Hrejivé obklady sú výborným prostriedkom pre osoby so studenými končatinami.

Terapiu chladom možno využiť pre zmiernenie ostrých bolestí (migréna a bolesti hlavy, vyvrtnutia, hematómy, pri natiahnutí šliach) a pre upokojenie niektorých druhov bolestí spôsobených traumatizmom svalovo - kostrového aparátu.

Spôsob použitia

Gélový obklad je možné použiť za tepla (ohrieva sa vo vodnom kúpeli) alebo za studena (uchováva sa v chladničke alebo mrazničke).
Pred použitím sa vloží  do textilného obalu. Priloží sa podľa potreby na bolestivé miesto.

A/ Studený obklad: aplikujte po tak dlhú dobu, kým to je príjemné, najviac však 20 minút. Potom obklad na 20 minút odstráňte a opäť priložte.
Príprava: Vrecúško (bez obalu) skladujte v mrazničke aby bolo pripravené na použitie.
Pozor: Pred priložením na pokožku by vrecúško malo byť obalené v čistej textílii alebo priloženom obale. Vrecúško neprikladajte priamo na pokožku (ani v studenej ani v horúcej forme)!  

B/ Teplý obklad: aplikujte po tak dlhú dobu, kým to je príjemné. Opätovné zahriatie obkladu je potrebné zvyčajne po 30 minútach používania.
Príprava – horúca voda: Dostatočné množstvo vody (aby zakrylo vrecúško) priveďte do varu. Vodu odstavte z variča a vložte do nej vrecko, čas nahrievania 4-5 minút.
3M Nexcare ColdHot Mini nikdy nezohrievajte v mikrovlnnej rúre!!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.