Dog and Food

Zoradiť podľa
1×100 g, psia pochúťka
Čerstvo spracované hovädzie mäso, hovädzí kolagén a hliva ustricová
1×78g, psia pochúťka
Pomáha redukovať zubný kameň a zubný plak
1×78g, pochúťka pre psy
Pomáha redukovať zubný kameň a zubný plak
1×125 g, výživový doplnok
Pivovarské kvasnice sú bohatým zdrojom prírodných vitamínov skupiny B, dusíkatých látok, aminokyselín, minerálov a stopových prvkov. Majú navyše priaznivý vplyv na kvalitu srsti aj kože.
1×125 g, výživový doplnok
Zeolit je slovenský prírodný minerál, ktorý v organizme nasáva toxíny, škodliviny, choroboplodné zárodky, vírusy a baktérie. Uzavrie ich do svojej štruktúry a z tela sa vylúčia stolicou a močom. Kurkuma má antibakteriálne a protizápalové účinky a obsiahnutá cejlónska škorica je skvelá aj pre starších psov, ktorí bojujú s artritídou.
1×125 g, výživový doplnok
Vajíčka majú veľké množstvo bielkovín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Vaječné škrupinky sú vynikajúcim zdrojom prirodzeného, veľmi dobre využiteľného vápnika a fosforu ktoré efektívne nahrádzajú surové kosti, ideálne aj pre šteňatá a staré psy. Na podporu imunity a tráviaceho systému sme pridali Pestrec mariánsky.
1×125 g, výživový doplnok
Obsiahnutá Kelpa obsahuje viac ako 30 minerálov a stopových prvkov, je unikátným prírodným zdrojom vitamínov, a aminokyselín. Telo ju jednoduchšie vstrebá na rozdiel od priemyslovo vyrábaných vitamínov a minerálov.
1×25 g, suchá maškrta pre psy
Doplnkové krmivo pre psy.