Magne B6

Zoradiť podľa
ampuly, pomarančová príchuť 20x25 ml
Tekutý výživový doplnok v ampulkách. Produkt obsahuje dobre vstrebateľnú tekutú formu magnézia obohatenú o vitamín B6.
ampuly, višňová príchuť 20x25 ml
Tekutý výživový doplnok v ampulkách. Produkt obsahuje dobre vstrebateľnú tekutú formu magnézia obohatenú o vitamín B6.
1×20 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom horčíka a vitamínov B6 a B9. Vitamín B9 (obsahuje Folát) prispieva k správnej funkcii psychiky ako je pamäť a konbcenrácia, odolnosť voči stresu. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov.
1×30 tbl
Výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje horčík, suchý výťažok Rhodiola rosea a vitamíny B6 a B9. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej funkcii psychiky.
1×50 tbl, liek
Liek obsahujúci horčík a vitamín B6. Pomáha odstrániť únavu, výčerpanie, podráždenosť, svalové kŕče. Zabezpečuje správne fungovanie nervového systému.
1×50 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci horčík a vitamín B6. Pomáha odstrániť únavu, výčerpanie, podráždenosť, svalové kŕče. Zabezpečuje správne fungovanie nervového systému.
1×60 tbl
Obsahuje kombináciu horčíka a vitamínu B6, vďaka ktorému sa horčík v tele rýchlejšie dopĺňa. Magne B6® zlepšuje pri nedostatku horčíka napr. nervozitu, únavu, podráždenosť, svalové kŕče a tŕpnutie.
10×10 ml, liek
Liek vo forme perorálneho roztoku obsahujúci horčík a vitamín B6. Pomáha odstrániť únavu, výčerpanie, podráždenosť a svalové kŕče.
Tablety MAGNE B6 sú doplnok výživy vhodný pri nedostatku magnézia. Obsahujú horčík a vitamín B6 vďaka čomu pomáhajú odstrániť únavu, výčerpanie, podráždenosť a svalové kŕče. Zároveň podporujú správne fungovanie nervového systému.