Purina ONE

  (28)
Zoradiť podľa
 • ONE MINI Adult Dog 800g s hovädzím

  1×800 g, kompletné krmivo pre dospelých psov
  PURINA ONE® MINI/SMALL < 10 kg Adult je výživovo vyvážená receptúra pre psov starších ako 1 rok. Bohatá na hovädzie so zvýšeným obsahom antioxidantov, ktoré podporujú imunitný systém vášho psa. Obsahuje tiež nevyhnutné živiny, ktoré pomáhajú podporovať zdravie ústnej dutiny psa.
 • Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA.
 • Purina ONE 800g Adult s lososom a celozrnnými obilninami

  1×800 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky
  PURINA ONE® Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • Purina ONE 800g Sterilcat s kuracím a pšenicou

  1×800 g, kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky
  PURINA ONE® Sterilcat s kuracím a pšenicou je kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • Purina ONE 800g Sterilcat s hovädzím a pšenicou

  1×800 g, kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky
  PURINA ONE® Sterilcat s hovädzím a pšenicou je kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • PURINA ONE Multipack Indoor mini filetky s kuraťom 6(12x85g)

  12×85 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky žijúce v byte
  Kapsičky PURINA ONE Multipack Indoor s tuniakom, teľacím a kuraťom sú kompletné krmivo pre dospelé mačky žijúce v byte. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • Kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky.
 • Purina ONE 800g Indoor s morčacím a celozrnnými obilninami

  1×800 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky žijúce v byte
  PURINA ONE® Indoor s morčacím a celozrnnými obilninami je kompletné krmivo pre dospelé mačky žijúce v byte. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • ONE MINI Sensitive Dog 800g s lososom

  1×800 g, kompletné krmivo pre dospelých psov
  PURINA ONE® MINI/SMALL < 10 kg Sensitive je chutná receptúra s lososom, s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú chrániť jeho citlivú kožu. Ďalej obsahuje prírodné prebiotikum na podporu správneho trávenia. Kompletné krmivo pre dospelých psov.
 • Kapsičky PURINA ONE Multipack DIFFICULT APPETITE s kuraťom sú kompletné krmivo pre dospelé mačky. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • Purina ONE 800g Junior s kuracím a celozrnnými obilninami

  1×800 g, pokročilá výživa pre mačky
  PURINA ONE® Junior s kuracím je receptúra špeciálne navrhnutá pre výživové potreby mačiatok do 12 mesiacov a pre kotné a laktujúce mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky, posilňuje jej imunitný systém a pomáhá podporovať jej zdravý rast.
 • Kompletné krmivo pre mačky od 7 rokov Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA.
 • PURINA ONE STERILCAT kapsičky - multibalenie s morkou a zelenými fazuľkami v šťave, s lososom a mrkvou v šťave Kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky.
 • Kompletné krmivo pre dospelé mačky. Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA.
 • ONE MINI Junior Dog 800g s kuraťom

  1×800 g, kompletné krmivo pre šteňatá
  PURINA ONE® MINI/SMALL < 10 kg Junior je chutná receptúra bohatá na kura s vysokým podielom bielkovín, ktoré pomáhajú podporovať zdravý rast vášho šteňaťa od 1 do 12 mesiacov. Obsahuje vysokokvalitné suroviny, ktoré napomáhajú udržiavať prirodzenú obranyschopnosť organizmu a silné zuby a kosti.
 • ONE MINI Active Dog 800g s kuraťom

  1×800 g, kompletné krmivo pre dospelých psov
  PURINA ONE® MINI/SMALL < 10 kg Active je chutná receptúra s kuraťom, ktorá je bohatá na bielkoviny a dodáva vášmu psovi potrebnú energiu a stará sa o jeho prirodzenú obranyschopnosť. Kompletné krmivo pre dospelých psov.
 • Kompletné krmivo pre mačky od 7 rokov PURINA ONE Senior 7+ je výživovo vyvážené krmivo pre mačky staršie ako 7 rokov.
 • Kompletné krmivo pre mačiatka od 1 do 12 mesiacov. Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA.
 • PURINA ONE INDOOR kapsičky - multibalenie s tuniakom a zelenými fazuľkami v šťave, s teľacím a mrkvou v šťave Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
 • Kompletné krmivo pre dospelé mačky PURINA ONE® DualNature™ pre kastrované / sterilizované mačky obsahuje prírodnú riasu spirulinu a ponúka lahodnú kombináciu dvoch textúr.
 • Kompletné krmivo pre mačiatka od 1 do 12 mesiacov Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti.
 • 5.0
  (1)
  PURINA ONE STERILCAT kapsičky - multibalenie s kuraťom a zelenými fazuľkami v šťave, s hovädzím a mrkvou v šťave Kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky.
 • PURINA ONE Multipack Sterilcat mini filetky s hovädzím a mrkvou 6(12x85g)

  12×85 g, kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky
  Kapsičky PURINA ONE Multipack Sterilcat s morkou, lososom a hovädzím sú kompletné krmivo pre kastrované / sterilizované mačky. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.
 • Kompletné krmivo pre dospelé mačky PURINA ONE® DualNature™ pre kastrované / sterilizované mačky obsahuje prírodnú riasu spirulinu a ponúka lahodnú kombináciu dvoch textúr.