Purina ONE 800g Adult s lososom a celozrnnými obilninami

1×800 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky

Značka: PURINA ONE

PURINA ONE® Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky. Predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.

6,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Purina ONE 800g Adult s lososom a celozrnnými obilninami 1×800 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky

X012275

Hlavný popis produktu

PURINA ONE® Adult je receptúra výživovo prispôsobená pre mačky staršie ako 1 rok.
Pre zdravie vašej mačky je nevyhnutný vyvážený črevný mikrobióm. Ten má priamy dopad na jej imunitný systém. Mikrobióm je tvorený biliónmi mikroorganizmov, ktoré žijú v črevách a sú unikátne pre každú mačku. Rovnováha mikroorganizmov je dôležitá pre dobré trávenie a má pozitívny vplyv na imunitný systém a celkovú pohodu vašej mačky.
PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptúra s prospešnými baktériami - laktobacilmi, pri ktorých je vedecky preukázané, že posilňujú imunitný systém vašej mačky vnútorne i navonok a pomáhajú chrániť zdravý črevný mikrobióm.

- Preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa až o 40 %* *výskum Purina
- Podporuje vitalitu vašej mačky
- Vďaka prebiotiku z čakanky zlepšuje rovnováhu črevného mikrobiómu
- Losos je v zložení na 1. mieste, obsahuje kvalitné bielkoviny a aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať a udržiavať silné svaly
- Vďaka omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálnym vitamínom a minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť
- Pomáha udržiavať silné kosti vďaka minerálnym látkam a vitamínu D
- Bez prídavku farbív

Návod na kŕmenie: pozri tabuľku. Objavte tiež vysokokvalitnú výživu v kapsičkách Purina ONE - lahodné receptúry vyvinuté pre špecifické potreby vašej mačky.
Odporúčané denné kŕmne dávky by mali byť prispôsobené klimatickým podmienkam, úrovni aktivity a fyzickej kondícii vašej mačky. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Odporúčaná denná kŕmna dávka (g/deň)
Hmotnosť mačky Množstvo
2-4 kg 30-60 g
4-6 kg 60-85 g
6-8 kg 85-115 g

Zloženie: losos (17 %) (vrátane hlavy, skeletu, mäsa), sušené hydinové bielkoviny, pšenica (16 %), kukurica, sójová múka, pšeničný glutén, živočíšne tuky, múčka z kukuričnej bielkoviny, sušený koreň čakanky (2 %), kukuričná krupica, sušená repná dužina, minerálne látky, chuťová prísada (s pridanými tepelne ošetrenými baktériami Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vit A: 34 000; vit D3: 1 100; vit E: 400;
mg/kg: vit C: 140; taurín: 700; monohydrát síranu železnatého: (Fe: 110); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 11); síran manganatý monohydrát: (Mn: 40); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 100); seleničitan sodný: (Se: 0,12).
Antioxidanty.

Analytické zložky:
dusíkaté látky: 34,0 %, obsah tuku: 14,0 %, popol: 7,5 %, vláknina: 2,5 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,5 %, omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.