PURINA ONE Multipack DIFFICULT APPETITE mini filetky s kuraťom a mrkvou (4x85g)

4×85 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky

Značka: PURINA ONE

Kapsičky PURINA ONE Multipack DIFFICULT APPETITE s kuraťom sú kompletné krmivo pre dospelé mačky. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti pre špecifické potreby vašej mačky. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.

2,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURINA ONE Multipack DIFFICULT APPETITE mini filetky s kuraťom a mrkvou (4x85g) 4×85 g, kompletné krmivo pre dospelé mačky

X012280

Hlavný popis produktu

Kapsičky PURINA ONE sú kompletné a vyvážené krmivo, ktoré predstavuje ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a lahodnej chuti. Bolo vyvinuté, aby pomáhalo podporovať zdravý črevný mikrobióm - rovnováhu mikroorganizmov, ktorá je dôležitá pre dobré trávenie a celkovú pohodu vašej mačky.
Od dobrého trávenia a imunitného systému až po lesklú srsť môžete sledovať viditeľné výsledky na zdraví vašej mačky dnes i zajtra.

- Pomáha udržiavať silný imunitný systém
- Pomáha podporovať črevný mikrobióm
- Chutné suroviny, ktoré podporujú chuť do jedla
- Veľmi dobre stráviteľné vďaka vysokej kvalite surovín
- Kombinované príchute / výborná chuť
- Vďaka omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálnym vitamínom a minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť
- Bez farbív a prídavku umelých konzervačných látok

Návod na kŕmenie: Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach.
Odporúčané denné kŕmne dávky by mali byť prispôsobené klimatickým podmienkam, úrovni aktivity a fyzickej kondícii vašej mačky. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii. Prípadne možno 1 kapsičku nahradiť 20 g granúl Purina ONE Adult.

Zloženie: s KURAŤOM, HOVÄDZÍM a ZELENÝMI FAZUĽKAMI: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa, 4 % hovädzieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, oleje a tuky, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, zelenina (0,6 % sušených zelených fazuliek, zodpovedajúce 5,4 % zelených fazuliek), cukry.

s MORKOU, KAČICOU a MRKVOU: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % morky, 4 % kačice), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, oleje a tuky, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, zelenina (0,6 % sušenej mrkvy, zodpovedajúce 5,4 % mrkvy), cukry.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vit A: 1 030; vit D3: 144; vit E: 250;
mg/kg: monohydrát síranu železnatého: (Fe: 12); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,36); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 0,93); síran manganatý monohydrát: (Mn: 1,7); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 17).
Arómy.

Analytické zložky:
vlhkosť: 79,0 %, dusíkaté látky: 12,0 %, obsah tuku: 4,0 %, popol: 2,2 %, vláknina: 0,3 %, rozpustná vláknina: 0,5 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,1 %, omega-6 mastné kyseliny: 1,2 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.