PURINA ONE Indoor mini filetky s tuniakom a zelenými fazuľkami / s teľacím a mrkvou v šťave (4x85g)

4×85g, kapsičky pre mačky

Značka: PURINA ONE

PURINA ONE INDOOR kapsičky - multibalenie s tuniakom a zelenými fazuľkami v šťave, s teľacím a mrkvou v šťave Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

2,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURINA ONE Indoor mini filetky s tuniakom a zelenými fazuľkami / s teľacím a mrkvou v šťave (4x85g) 4×85g, kapsičky pre mačky

X62343

Hlavný popis produktu

Kapsičky PURINA ONE sú kompletným a vyváženým krmivom, špeciálne vyvinutým veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti PURINA. Predstavujú ideálnu kombináciu vysokokvalitnej výživy a skvelej chuti. Môžete si tak byť istí, že si vaša mačka na kapsičkách PURINA ONE pochutí a dostane všetky potrebné živiny, aby zostala zdravá dnes i zajtra.

- Minimalizuje tvorbu chumáčov chlpov

- Pomáha minimalizovať tvorbu chumáčov chlpov vďaka vláknine

- Štíhla línia a optimálna telesná kondícia vďaka vysokému obsahu bielkovín

- Pomáha znižovať koncentráciu minerálnych látok, ktorá môže viesť k tvorbe močových kameňov, a tým napomáha udržiavať močový trakt zdravý

- Vďaka antioxidantom, ako je vitamín E, pomáha udržiavať silnú prirodzenú obranyschopnosť

- Bez farbív a prídavku umelých konzervačných látok

Návod na kŕmenie: Dospelú mačku o priemernej hmotnosti 4 kg kŕmte 2 až 3 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach. Odporúčané denné kŕmne dávky by mali byť prispôsobené klimatickým podmienkam, úrovni aktivity a fyzickej kondícii vašej mačky. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.