Ivy Bears

  (10)
Zoradiť podľa
 • IvyBears Superpower Kids vitamíny pre deti

  1×60 ks, výživový doplnok
  Gumové medvedíky pre deti. Multivitamínový komplex obsahuje vitamíny A, B6, C, D2, E, riboflavín a ďalšie. Pomáha pokryť denné výživové požiadavky detí. Podporuje imunitný systém, duševnú pohodu a celkový zdravý vývoj detského organizmu. Skvelá ovocná chuť. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov.
 • Vitamínový komplex s vysokou koncentráciou medovky lekárskej, l-theanínu a lactia bol vyvinutý v spolupráci so somnológmi. Zmierňuje emocionálne napätie a podporuje prirodzený spánkový cyklus aj v stresových fázach života.
 • Gumené medvedíky na podporu imunity. Koncentrovaný komplex vitamínov pre ženy zlepšuje obranyschopnosť organizmu. Príjemnú chuť medveďom dodáva ovocný koncentrát.
 • Gumové medvedíky pre žiarivú a mladistvú pleť. Vitamínový komplex obsahujúci kyselinu hyalurónovú a kolagén pomáha stimulovať procesy regenerácie pokožky.
 • Gumené medvedíky pre krásne a zdravé vlasy. Vitamínový komplex pre ženy s obsahom biotínu, kyseliny listovej a vitamínu C podporuje rast vlasov a nechtov.
 • IvyBears vlasové vitamíny pre mužov

  1×60 ks, výživový doplnok
  Gumené medvedíky pre husté a zdravé vlasy. Vitamínový komplex pre mužov s obsahom biotínu, kyseliny listovej a vitamínu C podporuje udržanie a rast zdravých vlasov. Koncentrát z tekvice a mrkvy dodáva medvedíkom príjemnú chuť. Zloženie bez umelých farbív - vhodné pre vegánov. Najpredávanejšie vitamínové medvedíky v Európe
 • IvyBears Boost Tan vitamíny na opaľovanie

  1×60 ks, výživový doplnok
  Gumené medvedíky na opaľovanie. Koncentrovaný komplex prírodných vitamínov s betakaroténom. Podporuje krásne bronzové sfarbenie pokožky a chráni ju pred oxidačným stresom spôsobeným UV žiarením. Skvelá ovocná chuť. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov.
 • Gumové medvedíky na zlepšenie výkonu. Koncentrovaný komplex s BCAA, tiamínom, taurínom, niacínom a vitamínmi B6 + B12. Podporuje budovanie svalov, rast svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu po tréningu. Skvelá ovocná chuť. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov.
 • IvyBears Boost Energy vitamíny pre energiu

  1×60 ks, výživový doplnok
  Gumené medvedíky pre zvýšenie energie. Vitamínový komplex s taurínom a kofeínom osviežuje myseľ a telo a zmierňuje únavu. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov.
 • Gumové medvedíky na zmiernenie stresu. Vitamínový komplex s medovkou znižuje príznaky stresu, navracia telu pokoj a rovnováhu. Podporuje prirodzenú relaxáciu a pokojný spánok. Príjemnú chuť medvedíkom dodáva ovocný koncentrát. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov. Najpredávanejšie vitamínové medvedíky v Európe.