Swissdent

  (8)
Swissdent
Zoradiť podľa
 • Zubná kefka s patentovaným zástrihom čistiacich vlákien v tvare lyžičky na dentálnu starostlivosť. Ilustračný obrázok.
 • SWISSDENT GENTLE zubná pasta

  1×50 ml, bieliaca zubná pasta
  Bieliaca zubná pasta SWISSDENT Nano Whitening Gentle Toothpaste Sweet Mint je maximálne šetrná zubná pasta pre bielenie citlivých zubov. Cieľom je zosvetliť povrch zubov pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidové formule, bez potreby dosahovať vysoké hodnoty abrazivity dentínu.
 • SWISSDENT GENTLE

  1×100 ml, bieliaca pasta
  Oslnivý úsmev nie je vrodenou výsadou - môžete ho dosiahnuť pomocou zubnej pasty Swissdent Nano Whitening Gentle Whitening. Jeho jedinečné zloženie obsahuje dvojitú dávku enzýmov papaínu a bromelaínu, ktoré šetrne odstraňujú zubný povlak.
 • SWISSDENT BIOCARE

  1×100 ml, regeneračná zubná pasta
  Regeneračná a zosvetľujúca zubná pasta Swissdent Biocare. Zubná pasta Swissdent Biocare s novým zložením účinných látok remineralizuje povrch zubov, znižuje ich citlivosť a vytvára hladký povrch, ktorý sa menej farbí.
 • SWISSDENT CRYSTAL

  1×100 ml, regeneračný zubný krém
  Tým najšetrnejším spôsobom dodáva zubom svetlejší a mladší odtieň. Ideálna aj ako regeneračná nočná kúra pri domácom alebo ordinačnom bielení zubov. Vhodná pre citlivé a často bielené zuby.
 • SWISSDENT BIOCARE zubná pasta

  1×50 ml, regeneračná zubná pasta
  Bieliaca a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare je vhodná na každodennú komplexnú starostlivosť o zuby. Nová kombinácia aktívnych zložiek (biomineralizácia) posilňuje povrch zubov, chráni pred citlivosťou a zabraňuje novému zafarbeniu.
 • 5.0
  (1)
  Zubná pasta Extreme s extrémne účinnou formulou je určená pre bielenie veľmi zafarbených zubov fajčiarov alebo milovníkov červeného vína, kávy a čaju.
 • Zubná pasta a regeneračný nočný krém zaručuje prirodzený bieliaci efekt, vysokú obnovu štruktúry zubnej skloviny a zníženie citlivosti zubov. Dodáva najšetrnejším spôsobom zubom svetlejšie a mladší vzhľad.

  SWISSDENT je švajčiarska značka dentálnej kozmetiky, ktorá ponúka produkty zamerané na zosvetlenie povrch zuba pomocou šetrných, ale účinných metód. Produkty SWISSDENT využívajú kombináciu enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule vďaka ktorej nie je nutné používať abrazívne látky poškodzujúce povrch zubnej skloviny. Prírodné enzýmy v produktoch získané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie. Je odporúčané aby sa po použití bieliacej pasty SWISSDENT ústa hneď nevyplachovai, ale pastu len vypľuli, aby kalcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení. Bieliace pasty zároveň neobsahujú SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému sa pripisuje podiel na vzniku áft a má dráždivý účinok na ústnu sliznicu.

  \