Swissdent

Zoradiť podľa
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka s patentovaným zástrihom čistiacich vlákien v tvare lyžičky na dentálnu starostlivosť. Ilustračný obrázok.
1×50 ml, bieliaca zubná pasta
Bieliaca zubná pasta SWISSDENT Nano Whitening Gentle Toothpaste Sweet Mint je maximálne šetrná zubná pasta pre bielenie citlivých zubov. Cieľom je zosvetliť povrch zubov pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidové formule, bez potreby dosahovať vysoké hodnoty abrazivity dentínu.
1×50 ml, zubná pasta
Zubná pasta a regeneračný nočný krém zaručuje prirodzený bieliaci efekt, vysokú obnovu štruktúry zubnej skloviny a zníženie citlivosti zubov. Dodáva najšetrnejším spôsobom zubom svetlejšie a mladší vzhľad.
1×100 ml, zubná pasta
Zubná pasta Extreme s extrémne účinnou formulou je určená pre bielenie veľmi zafarbených zubov fajčiarov alebo milovníkov červeného vína, kávy a čaju.
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka s patentovaným zástrihom čistiacich vlákien v tvare lyžičky na dentálnu starostlivosť.
1×100 ml, regeneračná zubná pasta
Regeneračná a zosvetľujúca zubná pasta Swissdent Biocare. Zubná pasta Swissdent Biocare s novým zložením účinných látok remineralizuje povrch zubov, znižuje ich citlivosť a vytvára hladký povrch, ktorý sa menej farbí.
1×50 ml, regeneračná zubná pasta
Bieliaca a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare je vhodná na každodennú komplexnú starostlivosť o zuby. Nová kombinácia aktívnych zložiek (biomineralizácia) posilňuje povrch zubov, chráni pred citlivosťou a zabraňuje novému zafarbeniu.
1×100 ml, regeneračný zubný krém
Tým najšetrnejším spôsobom dodáva zubom svetlejší a mladší odtieň. Ideálna aj ako regeneračná nočná kúra pri domácom alebo ordinačnom bielení zubov. Vhodná pre citlivé a často bielené zuby.
1×100 ml, bieliaca pasta
Oslnivý úsmev nie je vrodenou výsadou - môžete ho dosiahnuť pomocou zubnej pasty Swissdent Nano Whitening Gentle Whitening. Jeho jedinečné zloženie obsahuje dvojitú dávku enzýmov papaínu a bromelaínu, ktoré šetrne odstraňujú zubný povlak.
1×1 ks, zubná kefka
Patentovaný zostrih vlákien kefky SWISSDENT dokonale kopíruje tvar každého zubu. Malá hlavica dosiahne na všetky miesta v ústach a zabezpečí 100% vyčistenie aj ťažko prístupných plôch. Stredne mäkká kefka v štýlovej edícii COLOURS je maximálne šetrná k ďasnám.
1×3 ks, zubná kefka
Zubná kefka s patentovaným zástrihom čistiacich vlákien na dentálnu starostlivosť.

SWISSDENT je švajčiarska značka dentálnej kozmetiky, ktorá ponúka produkty zamerané na zosvetlenie povrch zuba pomocou šetrných, ale účinných metód. Produkty SWISSDENT využívajú kombináciu enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule vďaka ktorej nie je nutné používať abrazívne látky poškodzujúce povrch zubnej skloviny. Prírodné enzýmy v produktoch získané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie. Je odporúčané aby sa po použití bieliacej pasty SWISSDENT ústa hneď nevyplachovai, ale pastu len vypľuli, aby kalcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení. Bieliace pasty zároveň neobsahujú SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému sa pripisuje podiel na vzniku áft a má dráždivý účinok na ústnu sliznicu.

\