SWISSDENT BIOCARE

1×100 ml, regeneračná zubná pasta

Značka: SWISSDENT

Regeneračná a zosvetľujúca zubná pasta Swissdent Biocare. Zubná pasta Swissdent Biocare s novým zložením účinných látok remineralizuje povrch zubov, znižuje ich citlivosť a vytvára hladký povrch, ktorý sa menej farbí.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SWISSDENT BIOCARE 1×100 ml, regeneračná zubná pasta

X27916

Hlavný popis produktu

Zubná pasta SWISSDENT BIOCARE s novou zostavou účinných látok remineralizuje povrch zubov, znižuje ich citlivosť a vytvára hladký povrch, ktorý sa menej zafarbuje. Bieliaca pasta je vhodná nielen pre komplexnú každodennú starostlivosť, ale tiež ako kúra po ordinačnom a domácom bielení alebo v prípade hypersenzitivity zubov.

Formula kombinuje kryštály hydroxyapatitus veľkosťou 4 mikróny s L-arginínom, L-karnitínom a extraktom z rastliny Elephantopus mollis. Extrakt z koreňa rastliny Spilanthes Calva DC má veľmi silný prírodný antimikrobiálny efekt, ktorý znižuje tvorbu zubného plaku. Kombinácia výťažku z rozmarínu lekárskeho, listu guajavy jablkovej, extraktov z vrcholáku myrobalánového a granátovníka púnskeho pôsobí protizápalovo a antioxidačne. Alfa hydroxy kyseliny (jablčná a citrónová) spolu s kyselinou hyalurónovou a vzácnym extraktom z Gotu Cola *(pupočník ázijský) účinkuje ako detox mäkkých tkanív v ústach a súčasne má anti-agingový účinok. RDA 38.

* Gotu Cola patrí medzi najvýznamnejšie liečivé rastliny a už po stáročia sa využíva v ázijskom liečiteľstve. Pochádza z tropických oblastí Ázie a je rozšírená v Číne, Indii, na Srí Lanke, v Malajzii a na Jáve.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.