Favea

  (3)
Favea
Zoradiť podľa
 • BOSWELLIA s chondroitínom a kolagénom

  1×30 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok s účinnou kombináciou extraktu z Boswellia serrata, kolagénu a vitamínu C. Napomáha pri starostlivosti o kĺby a pohybové ústrojenstvo. Lepšia pohyblivosť tela i končatín. Vyšší účinok prírodných látok vďaka mikronizácii.
 • Superželezo

  1×30 ks, výživový doplnok
  Prípravok je určený na doplnenie železa a kyseliny listovej (folát) do organizmu pri jeho zvýšenej potrebe alebo nedostatku.
 • Superželezo forte

  1×30 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok s unikátnym zložením čistého mikronizovaného železa a riadeným uvoľňovaním vďaka dvojvrstvovým tabletám. Vhodný pri zvýšenej potrebe a nedostatku železa (u darcov krvi, počas tehotenstva, pri silnej menštruácii a v prípade vegetariánov).

  Favea je česká farmaceutická spoločnosť ponúkajúca najmä výživové doplnky produkované s využitím moderných farmaceutických technológií. Pomocou mikro a nanotechnologických postupov mení Favea fyzikálne vlastnosti doplnkov stravy a liečiv, čím zvyšuje ich účinnosť, znižuje toxicitu a nežiadúce účinky. Medzi najznámejšie produkty patria Betaglucan, Chlorella, Kyselina listová, či Panthenol Forte.

  \