Superželezo forte

1×30 tbl, výživový doplnok

Značka: FAVEA

Výživový doplnok s unikátnym zložením čistého mikronizovaného železa a riadeným uvoľňovaním vďaka dvojvrstvovým tabletám. Vhodný pri zvýšenej potrebe a nedostatku železa (u darcov krvi, počas tehotenstva, pri silnej menštruácii a v prípade vegetariánov).

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Superželezo forte 1×30 tbl, výživový doplnok

X14307 ADC

Hlavný popis produktu

Prípravok je určený na doplnenie železa do organizmu pri jeho zvýšenej potrebe alebo nedostatku. Elementárne železo sa vďaka mikronizácii veľmi dobre vstrebáva a nespôsobuje tráviace ťažkosti.

Zloženie v 1 tablete:

  • železo (elementárne) – 20mg (143% *ODD) - prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, zohráva úlohu v procese delenia buniek.
  • kyselina listová – 1mg (500% *ODD) - (Folát) prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Spôsob použitia

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1x denne pred jedlom. V období tehotenstva, pred darovaním krvi, alebo pred plánovanou operáciou sa odporúča 1-3 mesačné užívanie.

Upozornenie: prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí na suchom mieste pri teplote do 30°C. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.