Biela perla

Zoradiť podľa
1×75 ml, zubná pasta
Čierna zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a aloe s bieliacim účinkom je určená na každodenné použitie. Využíva silu troch minerálov, posilňujúcich zubnú sklovinu. 75ml.
1×75 ml, bieliaca zubná pasta
Zubná pasta s hydroxyapatitom, vápnikom, fluórom a s levanduľou..Nízka abrazivita RDA 9.
1×250 ml, ústna voda
Ústna voda s obsahom kurkumy pôsobí antibakteriálne a osviežuje dych.
1×75 ml
Zubná pasta obsahuje olej z moringy a 7 prírodných extraktov (eukalyptus, repík,šalvia, rumanček, tymián, klinček, aloe) - obsahuje 97% látok prírodného pôvodu. S fluorom. Má RDA 10, čo je nízka abrazivita. Je vhodná na citlivé zuby a ďasná, zubné korunky, aj pri použití elektrickej zubnej kefky.
1×1 set, zubná pasta 30 ml + bieliace pero 8 ml
Docieľte expresné bielenie zubov s bieliacim perom biela perla. Viditeľný bieliaci účinok je spôsobený oxidačným odstránením organického zafarbenia zubov.
1×50 ml, pre deti
Zubná pasta s obsahom bylín, prírodného enzýmu a fluóru. Kombinácia týchto aktívnych látok poskytuje kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu pre deti od 6-12 rokov. 50 ml.
1×75 ml
Zubná pasta obsahuje hroznový extrakt – resveratrol a účinné bylinné extrakty, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky paradontózy, citlivých a krvácajúcich ďasien. Taktiež pôsobí ako prevencia udržania zdravých ďasien.
1×1 set, systém na bielenie zubov
Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov.
1×75 ml, bieliaca zubná pasta
Zubná pasta bielia enzymaticko-oxidačná bieliaca.
1×75 ml, zubná pasta
Bieliaca zubná pasta obsahuje kombináciu kurkumového extraktu a antioxidantu koenzýmu Q10, ktorá regeneruje ďasná, posilňuje zubnú sklovinu a odstraňuje zafarbenia spôsobené konzumáciou kávy a čaju. 75 ml.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta obsahuje 100%- tný kokosový olej z Filipín, ktorý má antibakteriálne účinky s bieliacim efektom. Znižuje tvorbu zubného plaku, chráni pred tvorbou zubného kameňa a pred zubným kazom. 75 ml.
1×50 ml, pre deti
Zubná pasta s obsahom bylín, prírodného enzýmu a fluóru. Kombinácia týchto účinných látok predstavuje kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu pre deti od 3-6 rokov. 50 ml.