Barny's

  (11)
Zoradiť podľa
 • Barny's KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte

  1x30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok.
 • Barny’s® PROBIOurin AKUT

  1×20 cps, revolučné riešenie na akútne volanie dolných močových ciest a obličiek
  Komplex až 10 látok kombinuje rastlinné extrakty, d-manózu, kyselinu hyalurónovú, tyndalizované bakteriálne kmene a vitamíny pre starostlivosť o močové cesty a obličky.
 • Barny´S® Inovo™ S Bylinami

  1×60 tbl, výživový doplnok
  Kombinovaný výživový doplnok, ktorý obsahuje glukozamín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), kolagén II. typu, štandardizované rastlinné extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého, obohateného o vitamín C.
 • Barny’s® Inovo 5 forte 90 tbl

  1×90 tbl, výživový doplnok
  Unikátne a komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C, pre správnu tvorbu tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.
 • BARNYS ACTIVENZYM

  1×120 cps, doplnok výživy
  Rastlinný výživový doplnok obsahujúci komplex enzýmov novej generácie. Obsahuje výhradne zmes enzýmov rastlinného pôvodu (pancreatin, papaín, bromelaín, proteázu, peptidázu), ktorá je obohatená o dôležitý flavonoid - rutín.
 • Barny’s® HypnoX® KompleX MELATONÍN 30 cps

  1×30 cps, komplex 13 látok pre podporu rýchlejšieho zaspávania a dobrého spánku
  Komplex až 13 aktívnych látok kombinuje silné bylinné extrakty, vitamíny skupiny B, tryptofán a melatonín pre podporu rýchlejšieho zaspávania a dobrého zdravého spánku.
 • Barny´S® Hypnox® Stopstress

  1×10 cps, výživový doplnok
  Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok zložený z unikátnej, patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.
 • Barny’s® ACTIValoe forte 2 × 500 ml

  2×500 ml, podpora imunity, trávenia, detoxikácie a hydratácie pokožky v jednej odmerke
  Doplnok výživy s obsahom aloe vera. Pomáha podporovať funkciu tráviaceho systému, posilňovať imunitu, hojiť rany. Má regeneračné a detoxikačné účinky.
 • Barny's HypnoX KompleX MELATONÍN je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci *melatonín, ktorý prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie a k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag).
 • Barny's DIAeffect

  1×30 cps, výživový doplnok
  Barny's® DIAeffect je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci patentom chránenú aktívnu zložku Reducose® - vodný extrakt z listov moruše bielej (Morus alba L.) štandardizovaný na 4,5 % deoxynojirimycínu, esenciálnu aminokyselinu L-leucín a organicky viazaný chróm vo forme pikolinátu chromitého.
 • BARNY'S INOVO s bylinami

  1×120 tbl, výživový doplnok
  Kombinovaný výživový doplnok, ktorý obsahuje glukozamín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), kolagén II. typu, štandardizované rastlinné extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého, obohateného o vitamín C.