Barny´S® Inovo™ S Bylinami

1×60 tbl, výživový doplnok

Značka: BARNY'S

Kombinovaný výživový doplnok, ktorý obsahuje glukozamín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), kolagén II. typu, štandardizované rastlinné extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého, obohateného o vitamín C.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
16,19
Ušetríte 21%

Pôvodná cena:  20,39 €  ·  zľava 4,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 20.39 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Barny´S® Inovo™ S Bylinami 1×60 tbl, výživový doplnok

X58755 ADC

Výživový doplnok ktorý obsahuje glukozamín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), kolagén II. typu, štandardizované rastlinné extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého a s vitamínom C.

  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu,
  • vitamín C prispieva k správnej funkcii chrupaviek a kostí,
  • vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Dospelí a osoby od 15 rokov užívajú 1 tabletu 1 x za deň, najlepšie ráno alebo do obeda. Tableta sa prehltne celá a zapije sa dostatočným množstvom tekutín. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!
 

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Výrobok nie je určený pre deti a dospievajúce osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku! Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.