Astina

Zoradiť podľa
1×60 cps, vysoko vstrebateľný kurkumín
Vysoko vstrebateľný kurkumín je horúcou novinkou na slovenskom trhu s vysokým potenciálom pre udržanie pevného zdravia,
1×60 tbl
Výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje horčík s vysokou vstrebateľnosťou (organická forma horčíka - citrát) v kombinácii s vitamínom B6.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme kapsúl.
1×60 cps, výživový doplnok
Koncentrovaná ultračistá omega 3 s pohodlným dávkovaním 1x denne. Nadštandardná čistota - ryby voľne žijúce v mori, stanovenie ťažkých kovov i pesticídov. Vhodná aj pre tehotné a dojčiace.
1×60 cps , doplnok výživy
Výživový doplnok vo forme kapsúl. Obsahuje kombináciu prírodných látok z 13-tich rastlín a enzýmov serrapeptázy.
1×180 tbl, výživový doplnok
GREEN kvarteto + Kurkuma
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje horčík s vysokou vstrebateľnosťou (organická forma horčíka - citrát) v kombinácii s vitamínom B6.
1×30 cps, výživový doplnok
Cur-cum s kurkumínom pre kontrolu zápalových reakcií. Extrakt z podzemku kurkumy dlhej pre normálnu funkciu imunitného, nervového, obehového, dýchacieho systému, normálny stav kĺbov, kostí, pokožky a normálnu činnosť pečene.

Poslaním spoločnosti Astina pharm je prispievať k zdraviu ľudí prostredníctvom voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a najmä doplnkov stravy, ktoré skutočne fungujú. Vyrába iba funkčné prípravky, ktorých účinky a technologické vyhotovenie sú podložené najnovšími vedeckými poznatkami a trendami. Produkty, ktorú sú lepšie vstrebateľné, optimálne dávkované, bezpečné a účinné. 

\