Gerber

  (38)
Zoradiť podľa
 • GERBER Organic 100% rastlinný príkrm biele fazuľky s batátmi a quinoou je príkrm od ukončeného 8. mesiaca. Váš malý gurmán sa vďaka nemu zoznámi s pestrou kombináciou ingrediencií vo svojom jedálnom lístku. Kombinácia chuti mrkvy, bielej fazule, batátov, paradajok a quinoi spoločne s kvapkou olivového oleja je vhodnou voľbou v období objavovania nových chutí a konzistencií. Táto unikátna kombinácia surovín zároveň podporuje pestrosť detského jedálneho lístka a je kvalitným zdrojom rastlinných bielkovín a vlákniny.
 • GERBER Organic detský príkrm brokolica s hráškom a morčacím mäsom je mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 6. mesiaca. Lahodný príkrm pomôže vášmu malému chrobáčikovi sa lepšie oboznámiť s chuťou brokolice a hrášku a morčacieho mäsa. Hladká konzistencia bola prispôsobená potrebám a zručnostiam malých detí.
 • GERBER Organic detský príkrm zelenina s teľacím mäsom je mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 6. mesiaca. Lahodný príkrm pomôže vášmu malému chrobáčikovi sa lepšie oboznámiť s chuťou zemiakov, mrkvy, rajčín a teľacieho mäsa. Hladká konzistencia bola prispôsobená potrebám a zručnostiam malých detí.
 • Gerber Organic Rastlinný dezert Jablko a ananás

  4x90 g, s kokosovým mliekom (od ukonč. 6. mesiaca)
  GERBER Organic 100% rastlinný dezert jablko ananás s kokosovým mliekom. BIO ovocná desiata. Od ukončeného 6. mesiaca. Pasterizované. Balené v ochrannej atmosfére.
 • Gerber Organic Rastlinný dezert Mango a kiwi

  4x90 g, s kokosovým mliekom (od ukonč. 6. mesiaca)
  GERBER Organic 100% rastlinný dezert mango a kiwi s kokosovým mliekom. BIO ovocná desiata. Od ukončeného 6. mesiaca. Pasterizované. Balené v ochrannej atmosfére.
 • GERBER Cereal mliečna kaša ovocná Dobrú noc 230 g. Ryžovo-mliečny príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Bezgluténový výrobok. Instantný výrobok.
 • GERBER Cereal mliečna kaša jahodová Dobrú noc 230 g. Ryžovo-mliečny príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Bezgluténový výrobok. Instantný výrobok.
 • Gerber Organic CHRUMKY Kukurično-ovsené

  1x35 g, arašidové (od ukonč. 12. mesiaca)
  GERBER Organic chrumky arašidové sú krehké a nadýchané chrumky pre deti vhodné od ukončeného 12. mesiaca. Chrumky sú špeciálne navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám vašich ratolestí. Skvele padnú do rúčok malých stravníkov a nabáda aj tie najmenšie k samostatnosti pri jedle. Hravý tvar skvele padnúci do malých rúčok vedie k rozvoju jemnej motoriky. Každá chrumka obsahuje kombináciu obilnín a arašidov pestovaných na certifikovaných organic farmách, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín