Indulona

Zoradiť podľa
1×85 ml, krém na ruky
5.0
(1)
Krém na ruky Indulona SOS ochranná je určený pre každodennú starostlivosť o ruky. Hydratačný a regeneračný krém účinne chráni pokožku rúk pred poškodením vonkajšími vplyvmi a zabraňuje jej vysušovaniu.
1×85 ml, krém na ruky
Ochranný a regeneračný krém s olivovým olejom a vitamínmi A, E. Vhodný na suchú, alergickú popraskanú kožu. Pomáha hojiť, zvláčňovať a regenerovať. Hydratačný účinok.
1x85 ml, krém na nohy
5.0
(1)
Krém na nohy poskytuje všestrannú starostlivosť o pokožku. Obsahuje extrakt a silicu z mäty, ktoré pokožku príjemne osviežia. Zloženie je obohatené o antisepticky pôsobiaci šalviový extrakt a bambucké maslo, ktoré chodidlá zjemní a regeneruje.
1x300 ml, mydlo
4.0
(1)
Tekuté mydlo s antibakteriálnou prísadou, s levandulou a zázvorom. Pokožku rúk hygienicky čistí, dezinfukuje a zároveň hydratuje.
1×85 ml, krém na ruky
Regeneračno-hydratačný krém so zvláčňujúcim efektom pre normálnu a citlivú pokožku obohatený výťažkom z nechtíka lekárskeho a glycerínom pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje. Dermatologicky testované.
1×85 ml, krém na ruky
Krém na ruky určený pre podráždenú a suchú pokožku. Obsahuje prírodný extrakt z rumančeku kamilkového
1x300 ml, mydlo
4.0
(1)
Tekuté mydlo s antibakteriálnou prísadou, s aloe vera a čajovníkom. Pokožku rúk hygienicky čistí, dezinfukuje a zároveň hydratuje.
1×85 ml, krém na ruky
5.0
(2)
Indulona Original - tradičná receptúra bez konzervačných látok pre intenzívnu starostlivosť.
hydratačný s kyselinou hyalurónovou 1x250 ml
4.0
(1)
Hydratačný telový krém.

Indulona je v Slovenskej republike stále najpredávanejšou značkou v oblasti starostlivosti o pokožku rúk. Za 66 rokov jej existencie sa vyrobilo a predalo viac než 400 miliónov balení v Slovenskej republike. Všetky krémy rady Indulona sa stále pripravujú zo substancií zodpovedajúcich požiadavkám farmaceutickej výroby za prísnych hygienických podmienok, ktoré zodpovedajú správnej výrobnej praxi a spĺňajú najprísnejšie pravidlá platné pre členské štáty EÚ.

\