detralex

  (2)
detralex

Máte boľavé, či opuchnuté nohy alebo kŕčové žily?

Možno práve pociťujete prvé príznaky chronického žilového ochorenia. Liek Detralex zmierňuje nasledovné subjektívne príznaky a vonkajšie znaky chronického žilového ochorenia:

Ťažké, boľavé alebo opuchnuté nohy

Unavené, či nepokojné nohy

Nočné kŕče, svrbenie a mravčanie v nohách

Metličkové žilky alebo kŕčové žily

Chronické žilové ochorenie

Nenechajte sa zastaviť nepríjemnými príznakmi chronického žilového ochrenia ako sú boľavé, či opuchnuté nohy.

Boľavé a opuchnuté nohy či kŕčové žily bývajú prvým príznakom chronického žilového (venózneho) ochorenia, ktoré sa dá v mnohých prípadoch efektívne liečiť. Až tri štvrtiny pacientov postihnutých týmto ochorením, pociťuje bolesť a kŕče už v počiatočnom štádiu, bez viditeľných zmien.

Azda ani nie je potrebné zdôrazňovať, že čím skôr navštívime lekára alebo lekárnika, tým lepšie. Ochorenie môže totiž prerásť do závažnejších štádií s nemenej závažnými následkami.


Máte problémy v oblasti konečníka?

Hemoroidy znepríjemňujú život a neliečený stav sa môže ďalej zhoršovať. Nebojte sa navštíviť lekára a hovoriť o svojich ťažkostiach. Zvlášť sa to týka pacientov vo veku nad 50 rokov, keď výrazne stúpa výskyt nádorových ochorení. Nepodceňujte to.

Problematické vyprázdňovanie

Krvácanie

Svrbenie

Bolesť alebo diskomfort

Hemoroidy

Nepodceňujte nepríjemné príznaky ochorenia

Hemoroidy alebo tiež „zlatá žila“, je veľmi častá choroba žilového pôvodu. Polovica pacientov s ochorením žíl prekonala aspoň raz v živote aj túto chorobu. Vo veku nad 50 rokov ňou trpí takmer polovica populácie. Hemoroidy vznikajú opuchom, zápalom a poškodením žilových pletencov na vnútornej strane análneho otvoru. Podobne ako chronické žilové ochorenie aj hemoroidálne ochorenie je postupne sa zhoršujúci stav, ktorý výrazne znepríjemňuje každodenný život pacientov.

Zoradiť podľa
  • DETRALEX® 500mg

    1×60 tbl, liek na vnútorné použitie
    DETRALEX lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých, či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy.
  • Detralex 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku

    1×30 vreciek, liek na perorálne použitie
    DETRALEX je liek s účinnými látkami diosmín a hespedrín, používa sa pri liečbe žilovej nedostatočnosti.