Philips Sonicare

  (33)
Philips Sonicare

Objavte pocit dokonale vyčistených zubov a šetrnú starostlivosť pre zdravé ďasná so sonickými elektrickými kefkami a prístrojmi medzizubnej hygieny Philips Sonicare. Zo širokej ponuky náhradných hlavíc si môžete vybrať takú, ktorá vyhovie vašim individuálnym potrebám. Sonické elektrické kefky pre deti s mobilnou aplikáciou urobia z čistenia zubov zábavu.

 

Sonická technológia Philips Sonicare

Unikátna sonická technológia Philips Sonicare zaistí dôkladné a šetrné odstránenie povlaku zo zubov. Hlavica kefky vykonáva stieravý pohyb a zároveň napení zubnú pastu na mikrobublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri čistení manuálnou zubnou kefkou, pre úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Efektívne odstránenie
povlaku a pigmentácií

Šetrná starostlivosť
pre zdravé ďasná

Zabudovaný
tlakový senzor

Upozornenie na opotrebovanie
a výmenu hlavice BrushSync

 

 

Aké sú rozdiely medzi sonickou a manuálnou kefkou? A prečo si vybrať sonickú technológiu?

Elektrické sonické zubné kefky Philips Sonicare predstavujú vysoko efektívne riešenie pre dlhotrvajúci pocit čistých zubov. Vďaka zabudovanému tlakovému  senzoru, ktorý upozorní, pokiaľ pri čistení príliš tlačíte, sú šetrné k zubom a ďasnám a znižujú výskyt krvácania ďasien účinnejšie než pri čistení manuálnou kefkou. Kefky Philips Sonicare majú časovače SmarTimer a QuadPacer, s ktorými máte vždy prehľad o  dobe čistenia a koľko času venujete jednotlivým častiam úst. Vyberte si riešenie Philips Sonicare, ktoré bude vyhovovať práve vašim potrebám a zbavte sa povlaku a každodenných pigmentácií bez kompromisov.

Kedy je čas na výmenu hlavice?

Ideálny čas na výmenu hlavice je každé 3 mesiace. Modré vlákna vsadené do hlavice sú ľahkou pomôckou pre rozoznanie opotrebenia. Akonáhle modré vlákna zbelajú, je pravý čas na nasadenie novej hlavice.

Kefky Philips Sonicare sú tiež vybavené funkciou BrushSync, ktorá synchronizuje nasadenú hlavicu s telom kefky. Špeciálny mikročip v hlavici stráži jej stav na základe používania a užívateľa včas upozorní na potrebu výmeny rozsvietením kontrolky na tele kefky. Vďaka pravidelnej výmene sú zaručené dlhotrvajúce skvelé výsledky a jedinečný pocit čistých zubov.

Vyberte si hlavicu presne podľa svojich potrieb

Všetky náhradné hlavice Philips Sonicare sú 100 % kompatibilné so všetkými sonickými kefkami Philips Sonicare. Je len na vás, či zvolíte hlavicu zameranú na odstránenie pigmentácií a zosvetlenie odtieňa zubov, pre efektívnejšie odstránenie zubného povlaku, alebo sa zameriate na starostlivosť o ďasná. Sonické elektrické zubné kefky Philips Sonicare zaistia garantované výsledky čistenia vďaka unikátnej sonickej technológii len s použitím originálnych hlavíc Philips Sonicare.

Dvakrát účinnejšie čistenie než s manuálnou kefkou*  

Prenosná ústna sprcha Philips Sonicare Power Flosser je ideálne riešenie pre neobľúbené čistenie medzizubných priestorov. Efektívne odstraňuje medzizubný povlak, pomáha zbaviť sa zápachu z úst a zároveň sa stará o zdravie ústnej dutiny s maximálnou šetrnosťou. Vďaka súvislému prúdu vody a unikátnej tryske s technológiou QuadStream ľahko a pohodlne odstráni až 99,9 % zubného povlaku a nečistôt z medzizubných priestorov, bočných plôšok zubov a línie ďasien**. Zároveň dokáže vyčistiť až 8-krát viac čisteného povrchu než podobné prístroje s jednoprúdovou technológiou. Kompletné vyčistenie už za jednu minútu pre príjemne svieži pocit v ústach.

* pri odstránení povlaku
** než podobné prístroje s jednoprúdovou technológiou

Zoradiť podľa
 • Philips Sonicare 6100 HX6877/28

  1×1 ks, sonická zubná kefka
  Vyspelá sonická technológia pre čisté zuby a zdravé ďasná. S tlakovým senzorom, 3 režimami a 3 intenzitami čistenia a inteligentným párovaním režimov s hlavicou kefky.
 • Philips Sonicare 3100 HX3671/13

  1×1 ks, sonická zubná kefka
  Ideálna sonická kefka na začiatok. Odstraňuje až 3-krát viac plaku ako manuálna zubná kefka. S tlakovým senzorom a praktickými časovačmi.
 • Ideálna sonická kefka na začiatok. Odstraňuje až 3-krát viac plaku ako manuálna zubná kefka. S tlakovým senzorom, dvomi časovačmi a praktickým puzdrom.
 • Ideálna sonická kefka na začiatok. Odstraňuje až 3-krát viac plaku ako manuálna zubná kefka. S tlakovým senzorom, dvomi časovačmi a praktickým puzdrom.
 • Náhradné trysky pre ústnu sprchu Philips Sonicare Power Flosser. Balenie obsahuje 2 kusy trysiek s technológiou QuadStream.
 • Philips Sonicare Optimal White HX6064/10

  1×4 ks, náhradné hlavice
  Hlavica Philips Sonicare Optimal White Standard.
 • Philips Sonicare Optimal White HX6068/12

  1×8 ks, náhradné hlavice
  4.5
  (2)
  Náhradné hlavice na zubnú kefku.
 • Hlavice Philips Sonicare Premium Gum Care.
 • Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense.
 • Philips Sonicare ProResults HX6018/07

  1×8 ks, náhradné hlavice
  Hlavica Philips Sonicare ProResults Standard.
 • Philips Sonicare 5100 HX6859/29

  1×1 ks, sonická zubná kefka
  Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health. Šetrné čistenie zubov vďaka nášmu tlakovému senzoru, ktorý upozorní, pokiaľ s kefkou pri čistení príliš tlačíte.
 • Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9911/27

  1×1 ks, sonická zubná kefka
  Prémiová sonická kefka Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9911/27 s pripojením k mobilnej aplikácii, vylepšená o tlakový senzor, ktorý zaistí šetrnú starostlivosť o vaše zuby.
 • Philips Sonicare 5100 HX6851/34 1+1

  1×1 set, sonická zubná kefka 2 ks
  Objavte dôkladné a šetrné čistenie zubov s pokročilou sonickou technológiou. Zabudovaný tlakový senzor a 3 režimy pre čisté zuby a zdravé ďasná. Výhodné dvojbalenie.
 • Philips Sonicare Optimal White HX6074/27

  1×4 ks, náhradné hlavice
  Náhradná hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare v kompaktnej veľkosti. Ideálna na odstránenie pigmentácií pre používateľov s menšími zubmi a strojčekom. Obsahuje 4 kusy.
 • Philips Sonicare Optimal Black HX6064/11

  1×4 ks, náhradné hlavice
  5.0
  (2)
  Hlavica Philips Sonicare Optimal Black.
 • PHILIPS SONICARE PRORESULTS STANDARD 2KS

  1×2 ks, náhradné hlavice
  Čo by bola elektrická kefka bez náhradných hlavíc! Výmenné hlavice Philips Sonicare ProResults sú ideálne ako pre nových, tak aj dlhodobých užívateľov kefiek Sonicare.
 • Kompaktný prístroj na medzizubnú hygienu Philips ľahko a pohodlne odstráni až 99,9 % zubného povlaku a nečistôt z medzizubných priestorov, bočných plôch zubov a línie ďasien.*
 • Philips Sonicare for Kids HX6352/42

  1×1 ks, sonická zubná kefka pre deti
  5.0
  (1)
  O 75 % účinnejšia ako manuálna kefka. Sonická technológias funkciou KidTimer a KidPacer.
 • Philips Sonicare InterCare HX9002/10

  1×2 ks, náhradné hlavice
  Hlavica Philips Sonicare InterCare Standard.
 • Hlavica Philips Sonicare for Kids Mini.
 • Hlavica Philips Sonicare for Kids Standard.
 • Hlavica Philips Sonicare Optimal Plaque Defense je ideálna pre užívateľov, ktorí chcú kvalitne a efektívne odstraňovať zubný povlak.
 • Philips Sonicare Optimal White HX6062/10

  1×2 ks, náhradné hlavice
  Hlavica Philips Sonicare Optimal White Standard.
 • Philips Sonicare 4300 HX6807/35 1+1

  1×1 set, sonická zubná kefka 2 ks
  3.0
  (1)
  Elektrická sonická zubná kefka čistí šetrne zuby vďaka tlakovému snímaču. Iba za 1 týždeň dosiahnete belšie zuby.

Vyskúšajte kefky a ústne sprchy Philips Sonicare. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete využiť až 90 dní záruku vrátenia peňazí od výrobcu.

Čo potrebujete urobiť, aby ste získali záruku vrátenia peňazí 90 dní?

1. Zaregistrujte si akúkoľvek sonickú zubnú kefku alebo ústnu sprchu Philips Sonicare na adrese www.philips.sk/mbg90-sonicare najneskôr do 30 dní od zakúpenia.

2. V prípade, že chcete produkt vrátiť, tak najneskôr do 90 dní od nákupu odošlite žiadosť pre vrátenie výrobku prostredníctvom webového formulára na vyššie uvedenej adrese.

3. Výrobok je možné vrátiť iba nepoškodený, v originálnom obale so všetkým príslušenstvom a kópiou dokladu o kúpe.

4. Výrobok sa nedá vrátiť priamo do obchodu, vždy je potrebné kontaktovať zákaznícku podporu spoločnosti Philips.

5. Do tejto akcie sú zahrnuté všetky sonické zubné kefky a výrobky medzizubnej hygieny Philips Sonicare zakúpené od 1. 10. 2022 do 31. 12. 2023 na území Slovenskej republiky.