Pharma HYALURON

  (7)
Pharma HYALURON
Zoradiť podľa
 • 2.0
  (1)
  Pery sú obzvlášť zaťažené a vekom sa na nich tvoria jemné vrásky. Pharma Hyaluron Balzam na zväčšenie objemu pier obsahuje zosieťovanú kyselinu hyalurónovú a pokožku ošetrujúce lipidy. Pery ostanú hydratované, vláčne a zväčšia svoj objem.
 • Pharma HYALURON Koncentrát regenerácia

  1×13 ml, koncentrát proti vráskam
  Účinne pôsobí proti vráskam. S regeneračným komplexom a pantenolom. Upokojuje a zmierňuje podráždenú pokožku. Redukuje začervenanie a posilňuje ochrannú bariéru pokožky. Zmierňuje vrásky a pokožku intenzívne hydratuje.
 • Pharma HYALURON Koncentrát vyhladenie

  1×13 ml, koncentrát proti vráskam
  Účinne pôsobí proti vráskam. Vypĺňa pokožku z vnútra zosieťovanou kyselinou hyalurónovou. Intenzívne hydratuje a redukuje vrásky.
 • Pharma HYALURON denný krém

  1×50 ml, redukcia vrások
  Farmaceuticky vysokokvalitný hyalurón + hyalurón-aktiv-koncentrát pokožku intenzívne hydratuje – redukuje vrásky – stimuluje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej - pôsobí v horných epidermálnych vrstvách pokožky - poskytuje pleti dlhotrvajúcu hydratáciu a posilňuje prirodzené hydratačné schopnosti.
 • Pharma HYALURON Koncentrát hydratácia

  1×13 ml, koncentrát proti vráskam
  Účinne pôsobí proti vráskam. Hydratačný komplex s kofeínom poskytuje pokožke intenzívnu 24-hodinovú hydratáciu. Okamžitý efekt klinicky dokázaný. Pocit napätia sa zníži a pokožka sa stane odolnejšou.
 • Pharma HYALURON nočný krém

  1×50 ml, redukcia vrások
  Farmaceuticky vysokokvalitný hyalurón + hyalurón-aktiv-koncentrát. Pokožku intenzívne hydratuje. Redukuje vrásky.
 • Pery sú obzvlášť zaťažené a vekom sa na nich tvoria jemné vrásky. Pharma Hyaluron Balzam na zväčšenie objemu pier obsahuje zosieťovanú kyselinu hyalurónovú a pokožku ošetrujúce lipidy. Pery ostanú hydratované, vláčne a zväčšia svoj objem.