Belupo

  (3)
Belupo
Zoradiť podľa
 • BELOCREM so zinkom

  1×100 g, krém
  Krém so zinkom sa používa na regeneráciu a čistenie citlivej a podráždenej kože. Je účinný aj na zmiernenie pocitov svrbenia a škrabania.
 • AMOROLFÍN BELUPO 50 mg/ml liečivý lak na nechty

  1×2,5 ml, liečivý lak na nechty
  Liek je antimykotický lak na nechty obsahujúci liečivo amorlofín. Používa sa u dospelých na liečbu onychomykózy (ochorenie nechtov spôsobené plesňami, kvasinkami a dermatofytmi), ktorá postihuje najviac 2 nechty
 • BELOPERA 2 mg

  1×20 cps, tvrdé kapsuly
  Liek sa používa pri liečbe náhle vzniknutej hnačky u dospelých a detí starších ako 12 rokov a na liečbu náhle vzniknutej (akútnej) hnačky u dospelých od 18 rokov, ktorým bol diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva.

  Belupo je farmaceutická spoločnosť špecializujúca sa najmä na prípravky pre starostlivosť o pleť. Na Slovensku známa najmä vďaka kozmetických prípravkom BELOBAZA a FLOCETA na regeneráciu a ochranu suchej a poškodenej pokožky. BELOBAZA pokožku hydratuje, zjemňuje, upokojuje a chráni. FLOCETA pokožku regeneruje pri bodnutí hmyzom, dlhom pobyte na slnku, drobných popáleninách, odreninách, pri nadmerom potení a pri plienkovej dermatitíde. Oba produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku a tiež pre dojčatá.

  \