neo-angin

  (6)
neo-angin
Zoradiť podľa
 • Junior-angin sirup pre deti

  1×100 ml, výživový doplnok
  Doplnok výživy vo forme sirupu. Napomáha zmierňovať suchý kašeľ a bolesť hrdla. Bez cukru a alkoholu. Vhodný pre deti od 1 roka.
 • Liek s dezinfekčným účinkom. Zmierňuje bolesť hrdla, pomáha pri zachrípnutí a pri zápaloch v ústnej dutine. Vhodný aj pre diabetikov.
 • Junior-angin pastilky pre deti

  1×24 ks, pastilky pre deti
  Doplnok výživy, ktorý napomáha zmierňovať bolesť hrdla a plní ochrannú funkciu-chráni sliznice úst a hltana. Vhodné pre deti od 4 rokov. Jahodová príchuť.
 • Liek s antiseptickým účinkom. Napomáha zmierniť opuch a bolesť hrdla, vhodný pri zápaloch sliznice hltana. Cmúľacie pastilky s čerešňovou príchuťou.
 • Liek s antiseptickým účinkom. Napomáha zmierniť opuch a bolesť hrdla, vhodný pri zápaloch sliznice hltana. Cmúľacie pastilky so šalviou.
 • Junior-angin lízanky pre deti

  1×8 ks, lízanky pre deti
  Lízanky liečia bolesť hrdla pre deti. Majú príjemnú jahodovú príchuť.
  NEO-ANGIN s dezinfekčným účinkom zmierňuje bolesť hrdla, pomáha pri zachrípnutí a pri zápaloch v ústnej dutine. Neobsahuje cukor, vďaka čomu nenarúša zubnú sklovinu a vhodný je aj pre diabetikov. Obsahuje formulu TriActive ktorá aktívne eliminuje pôvodcov ochorenia, spomaľuje zápal a zároveň okamžite tíši bolesti ústnej dutiny a hltana. Pomocou efektu formuly TriActive sa flóra sliznice v oblasti nosohltana stabilizuje a posilní sa jej ochranná funkcia. Tak možno efektívne eliminovať pôvodcov choroby, čím sa zabráni ďalším možným infekciám, ako je angína alebo zápal mandlí.