Iberogast perorálny roztok

1×20 ml, perorálny roztok

Značka: IBEROGAST

Iberogast patrí medzi lieky na trávenie a zároveň je to tzv. fytofarmakum, bylinný liek. Uľavuje od bolesti žalúdka alebo brucha, nadúvania, nevoľnosti, pocitu plnosti alebo kŕčov v bruchu. Je dôležité vedieť, že jednotlivé ťažkosti spolu často navzájom súvisia a ľudia potom môžu trpieť niekoľkými symptómami naraz. Preto nie div, že hľadajú účinnú úľavu. Tú môžu nájsť práve v lieku Iberogast, ktorý vďaka svojmu komplexnému pôsobeniu prináša úľavu od celého radu príznakov. Je vhodný aj na liečbu dráždivého čreva!

Varianty podľa objemu

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Iberogast perorálny roztok 1×20 ml, perorálny roztok

31893 ADC

Popis

Iberogast. 1 bylinný liek na 6 tráviacich problémov.

Hľadáte, čo na bolesť brucha, kŕče alebo nevoľnosť? Ak vás trápia tráviace ťažkosti, viete, že môžu byť bolestivé a nepríjemné. Bohužiaľ, nie vždy majú organickú príčinu známe ochorenie. Medzi obvyklé tráviace ťažkosti patria bolesti brucha, bolesti žalúdka, kŕče v bruchu, pocit plnosti a ťažkosti, nadúvanie a nevoľnosť.

U mnohých ľudí sa tieto ťažkosti vracajú často alebo u nich nikdy celkom nezmiznú. Môžu spolu navzájom súvisieť, takže ľudia môžu trpieť celým radom príznakov naraz. Zlé trávenie má celkovo negatívny dopad na to, ako sa človek cíti, a na kvalitu života.

 

 

 

Liek Iberogast efektívne uľaví od rôznych tráviacich ťažkostí (označovaných tiež ako syndróm dráždivého žalúdka a dráždivého čreva). Jeho unikátnosť spočíva vo vyváženom obsahu výťažkov z rôznych častí 9 bylín (iberky horkej, lastovičníka, sladkovky, pestreca mariánskeho, mäty piepornej, medovky, rasce, rumančeka, archangeliky lekárskej). Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je vhodný ako liek na bolesť brucha, kŕče v bruchu, nadúvanie, bolesti žalúdka alebo nevoľnosť.

Môžete si ho, vzhľadom na jeho mierne horkastú chuť, rozmiešať v malom množstve vody. Na rôzne tráviace ťažkosti stačí užiť jeden liek Iberogast!

 

Výhody

Iberogast. 1 bylinný liek na 6 tráviacich problémov:

  • Bylinný liek na trávenie
  • Uľaví od jednej či viac tráviacich ťažkostí naraz, je možné ho použiť na konkrétny alebo aj viac tráviacich problémov
  • Vhodný aj pre celiatikov, diabetikov a ľudí s laktózovou intoleranciou alebo pre ľudí s alergiou na bielkovinu kravského mlieka
  • 3 veľkosti balenia: 20 ml vydrží takmer na týždeň, 50 ml takmer na 17 dní, 100 ml takmer na 33 dní (pri pravidelnom používaní, dávkovanie pre dospelého)

Užitie

Dávkovanie:

  • Dospelí a dospievajúci od 12 rokov: 3-krát denne 20 kvapiek.

Spôsob podania: Prípravok sa má vypiť s malým množstvom vody pred alebo pri jedle. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Špecifiká

Iberogast vďaka svojmu unikátnemu zloženiu uľavuje od prejavov funkčnej dyspepsie (bolesti brucha, kŕče v bruchu, nadúvanie, podráždený žalúdok, bolesti žalúdka) a syndrómu dráždivého čreva. Iberogast je bylinný liek zložený z výťažkov z rôznych častí 9 bylín: iberky horkej, lastovičníka, sladkovky, pestreca mariánskeho, mäty piepornej, medovky, rasce, rumančeka, archangeliky lekárskej.

Iberogast má bylinnú chuť. Niekomu chutí aj trochu horkasto. Táto chuť pochádza z výťažkov z liečivých bylín, vďaka ktorým je Iberogast účinný. Chuť je však subjektívna rôzni ľudia ju budú v prípade Iberogastu vnímať odlišne. Pravdepodobne budete schopní rozpoznať celý rad týchto zložiek podľa ich vlastnej výraznej chuti napr. sladkovky a rumančeka. Niektoré z bylín v Iberogaste obsahujú horké látky.

Ďalšie informácie

Lehota použiteľnosti: 100 ml 2 roky, 50 ml 2 roky, 20 ml 18 mesiacov. Po otvorení: 8 týždňov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Neuchovávajte v chladničke alebo v mrazničke. Zakalenie a prípadné zrazeniny v roztoku neovplyvňujú účinok lieku. Pred použitím potriasť.

Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov lieku a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Iberogast® je liek na vnútorné použitie. Liek je zložený z kvapalných extraktov rôznych častí bylín. Neodporúča sa podávať deťom mladším ako 12 rokov!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.