Institut Esthederm

  (110)
Institut Esthederm

Pokožka je odrazom celého človeka. Rovnako ako planéta, tak aj pokožka je premenlivý a krehký živý ekosystém, ktorého prírodné zdroje a pôvodné funkcie sa musia chrániť.

Jean-Noël Thorel, zakladateľ spoločnosti NAOS

Výzkum, ktorému sa venuje Institut Esthederm sa od počiatku zameriaval na pokožku, jej biológiu a predovšetkým interakcie s prostredím. Vďaka tomu, že vnímame, čo je pre pokožku prirodzené, chápeme tajomstvo jej výnimočných prírodných zdrojov.

Naša pleť je zrkadlom miliardy buniek, ktoré ju tvoria a chránia. Všetky naše bunky majú v sebe potenciál ako dedičstvo tisícročného vývoja: vstrebať to najcennejšie z vody a zo svetla a prispôsobiť sa prostrediu. Avšak každá pleť musí čeliť aj veku, agresiám a nášmu životnému štýlu. Vďaka starostlivosti Institut Esthederm získa vaša pleť znovu svoj prirodzený bunkový potenciál, a to v každom veku a kedykoľvek.

Institut Esthederm ponúka komplexnú podporu v oblasti krásy a pozitívny prístup, ktorý odhaľuje krásu žien, prináša im pocit skutočného naplnenia a spokojnosti.


PRELOMOVÁ INOVÁCIA AGE PROTEOMTM PATENTOVANÁ BIOTECHNOLÓGIA

REVOLUČNÝ OBJAV NOVÉ MOLEKULY DLHOVEKOSTI

Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím.

Sérum taktiež poskytuje vysokú antioxidačnú ochranu, doslova biochemický štít, ktorý účinne chráni pleť pred oxidačným stresom a škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Jemná, svieža a hydratačná textúra séra sa hodí použiť pod akýkoľvek prípravok o pleť a rešpektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimoriadne hebká, sérum pomáha predchádzať výskytu tmavých škvŕn a rozjasňuje pleť. Jeho jemná, štýlová vôňa s tónmi čiernej slivky, ruže a bieleho pižma neobsahuje alergény.

Sérum dlhodobo pôsobí mimoriadne účinne ako prevencia aj korekcia všetkých hlavných známok starnutia pleti, ako sú vrásky, strata kontúr, hustoty, jasu a rovnomerného tónu pleti. Viditeľne a trvalo.Základ každej starostlivosti čistenie pleti

Dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti je prvým a základným krokom na ceste k dlhodobo krásnej pleti. OSMO CELLULAR CARE pracuje v súlade s prirodzeným ekosystémom pokožky.

Z pleti eliminuje škodlivú flóru, ale zároveň podporuje takú flóru, ktorá pleti prospieva. Pokožku učia, ako si udržať rovnováhu a chrániť sa tak pred nepriaznivými vplyvmi okolia.

Energia a vitalita

Cellular Water Mist je jedinečná, aktívna, 100% biomimetická voda inšpirovaná zložením vody, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Perfektne sa viaže na bunky pleti, je obohatená o kyselinu hyalurónovú, stopové prvky a dôležité esenciálne minerály.

Dokáže reaktivovať celulárnu mladosť buniek, poskytnúť vysokú antioxidačnú ochranu a podporiť zdravý kožný mikróbiom. Jej patent je súčasťou všetkých produktov značky Instiutut Esthederm.

Dlhovekosť a ochrana

Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím.

Vysoká antioxidačná ochrana, prevencia a korekcia najčastejších známok starnutia pleti. Preukázateľné účinky a viditeľné výsledky. Dlhodobo.

Intenzívna starostlivosť

Každý akútny kožný problém na tvári a tele treba správne rozpoznať a následne stabilizovať. Profesionálne produkty Institut Esthederm z radu Intensive sa zameriavajú na akútne kožné dysfunkcie a poskytujú pleti potrebnú intenzívnu starostlivosť s hlbokými, ale okamžitými výsledkami. Táto starostlivosť je zároveň ideálna pred, počas a po estetických zákrokoch.

Prevencia a korekcia starnutia pleti

Okolo 30. roku veku môžeme na pleti pozorovať prvé známky starnutia, prvé jemné linky, stratu jasu, nerovnomerný tón a podobne. Pleť už nestačí len hydratovať, ale je zásadné sa o ňu začať cielene starať. Prípravky na prevenciu a korekciu starnutia pleti Institut Esthederm obnovujú vekom oslabené procesy hlboko v základoch pleti, ktoré sú zodpovedné za plnosť, pevnosť a hladkosť pleti bez vrások. Pleť sa tak znovu učí fungovať ako v mladosti a vznik známok starnutia sa dlhodobo a viditeľne spomaľuje.

Slnečná ochrana

Evolúcia umožnila ľuďom prirodzene sa adaptovať a chrániť pred slnkom vďaka vlastným biologickým systémom. Obsah slnečných filtrov síce zabezpečuje vonkajšiu ochranu pokožky pred UV žiarením, infračerveným a viditeľným svetlom, ale pokožku treba chrániť aj zvnútra.

Patentové technológie Institut Esthederm podporujú vnútrobunkovú ochranu v pokožke:

 • včas adaptujú pokožku na slnko
 • pokožka využíva pozitívne účinky slnka
 • je chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia
Zoradiť podľa
 • Svieži a ľahký čistiaci gél, ktorý čistí pokožku bez pocitu pnutia.
 • Institut Esthederm GEL-CREME AUTOBRONZ HYDRA BOOST

  1×150 ml, krémový gél pre samoopalovanie telo/tvár
  Univerzálny samoopaľovací prípravok na telo a tvár s jedinečnou gél-krémovou textúrou, jednoduchou penetráciou a dlhotrvajúcim účinkom, dodávajúcim pleti prirodzene zlatistý opálený tón po dobu 5-7 dní.
 • Unikátna a patentovaná bunková voda je jadrom všetkých receptúr Esthederm.
 • Krém na dekolt a oblasť poprsia,ktorý sa zameriava na uvoľnenú pokožku vzniknutú starnutím, zmenami hmotnosti alebo vplyvom tehotenstva. Viditeľne vypne krehkú pokožku poprsia a dekoltu. Bohatá krémová textúra.
 • Morpho Fitness napodobňuje účinky fyzickej aktivity či športu – aj ak sa nehýbete – a predchádza ukladaniu tukov, čím umožňuje dlhodobé zoštíhlenie.
 • Glauscín je zmesou rastlinných výťažkov – glaucínu proti tuku a escínu proti vode. Je novým, veľmi účinným spojencom v boji proti dvom hlavným typom celulitídy: so zadržiavaním vody a ukladaním tukov.
 • ESTHEDERM CELLULAR WATER SPRAY

  1×200 ml, voda bunková revitalizujúca
  Bunková voda v sprej.
 • Čistiace a odličovacie mlieko pre citlivú pleť. Komfortná textúra z pleti ultra jemne a pritom dôkladne odstraňuje nečistoty a make-up.
 • Ľahký očný krém pre korekciu vrások, opuchov, známok únavy a tmavých kruhov pod očami. Bez parfemov a farbív.
 • Liftingová starostlivosť o očné okolie, dvojitá korekcia proti vráskam, spevňuje pleť a viditeľne vyhladzuje a zmenšuje vrásky. Svieža gélová textúra s liftingovým efektom.
 • Jemná pena na odstránenie make-upu a nečistoty, udržuje krehkú rovnováhu kože a predchádza pigmentovým škvrnám.
 • CELLULAR WATER starostlivosť prevychováva dehydratovanú pleť tak, aby vedela fungovať normálne a dokázala si sama získavať a udržiavať vodu. Pleť tak prestáva byť závislá od vonkajšej starostlivosti.
 • Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN CREME

  1×50 ml, krém na podporu tvorby kolagénu
  Bohatý liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME stimuluje tvorbu 5 kľúčových typov kolagénu v pokožke, a tým trvalo obnovuje jej prirodzené spevňujúce mechanizmy. Pleť je viditeľne plnšia, hladšia, s remodelovanými kontúrami a vyzerá mladšia už po 2 mesiacoch používania. Sýta textúra sa veľmi dobre vstrebáva, upokojuje a hydratuje pleť a poskytuje okamžitý liftingový efekt a hebkosť.
 • Intenzívne sérum na rozjasnenie pleti a zosvetlenie pigmentových škvŕn
 • Intenzívny čistiaci, protizápalový a hojivý krém. Krém s vysokou koncentráciou propolisu – zmesi látok zhromažďovaných a metabolizovaných včelami.
 • BRONZ REPAIR SOLEIL FORT predstavuje ochranu proti vráskam pred silným slnkom. Tento jemný krém stimuluje opaľovanie, zabraňuje starnutiu pokožky, zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku. Ideálne zlatá pokožka znovu získava žiarivosť, pružnosť a tón.
 • Krém medovej konzistencie bez ochranných filtrov s vysokou výživou, urýchľuje, zosilňuje a zvyšuje opálenie už opálenej pokožky. Jeho mimoriadne bohatá textúra a zloženie zvyšuje opálenie a krásu pokožky na slnku aj v tieni vďaka obsahu perlete.
 • Zamatový púder, ktorý chráni pred poškodením z celého slnečného spektra (UVB, UVA, IR, viditeľné svetlo) a znečistením.
 • Ľahká textúra obohatená o komponenty upravujúce hospodárenie s vodou, ktoré sú identické s tými, ktoré sa prirodzene nachádzajú v koži. ový hydratačný gél s ľahkou textúrou poskytuje dlhotrvajúcu, osviežujúcu hydratáciu
 • Krém, ktorý upokojuje citlivú a jemnú pokožku a dodáva jej potrebný komfort.
 • Krém s ľahšou textúrou na korekciu starnutia a rozžiarenie pleti
 • Sérum obnovuje žiarivosť a zjednocuje tón pleti. Dlhodobo zlepšuje hustotu pleti a vyživuje ju.
 • ESTHE WHITE krém denná starostlivosť je dokonalá kombinácia proti vekom spôsobeným pigmentovým škvrnám a pre obnovenie pôvodnej transparentnosti a viditeľne mladšiemu vzhľadu pleti. Intenzívne rozjasňuje, hydratuje, chráni pred UV žiarením, pred voľnými radikálmi a pred agresívnym vplyvom okolia a redukuje tmavé škvrny.
 • INTENSIVE HYALURONIC SERUM intenzívne hydratuje, viditeľne redukuje vrásky a prináša novú mladistvú žiarivosť pokožky. Ľahká, nemastná textúra aqua-gél. Okamžitý komfort pre suchú a dehydratovanú pokožku.