Institut Esthederm GEL-CREME AUTOBRONZ HYDRA BOOST

1×150 ml, krémový gél pre samoopalovanie telo/tvár

Univerzálny samoopaľovací prípravok na telo a tvár s jedinečnou gél-krémovou textúrou, jednoduchou penetráciou a dlhotrvajúcim účinkom, dodávajúcim pleti prirodzene zlatistý opálený tón po dobu 5-7 dní.

55,99
Doprava zadarmo

O produkte: Institut Esthederm GEL-CREME AUTOBRONZ HYDRA BOOST 1×150 ml, krémový gél pre samoopalovanie telo/tvár

X020209

Hlavný popis produktu

Navyše pleť výborne hydratuje, chráni ju pred predčasným starnutím, výborne sa znáša so všetkými tónmi pleti, aj s tými najsvetlejšími, a pokožku zanecháva zamatovo jemnú a hladkú.

Vyvážená kombinácia samoopaľovacích látok a aktivátora penetrácie do pokožky urýchľuje účinok a predlžuje opálenie. Navyše obsahuje vysoko hydratačné a zložky pre zamatovo jemnú a dokonale hydratovanú pokožku. Patentovaná technológia CELLULAR WATER dodáva pokožke energiu, pre ňu prirodzené minerály a ďalšie potrebné látky. Bojuje s voľnými radikálmi a tým aj s predčasným starnutím pokožky. Perfektným benefitom je príjemná vôňa taká netypická pre samoopaľovaciu starostlivosť.

Pre koho:
Pre všetky typy a odtiene pleti.

Výsledok:
Pleť je hĺbkovo hydratovaná, na dotyk jemná a hladká s prirodzene zlatistým opáleným tónom, ktorý vydrží bez ďalšej aplikácie 5-7 dní. Na pokožke nezanecháva stopy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov