Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN SERUM

1×30 ml, sérum na pro podporu tvorby kolagénu

Produktový rad: PRO-COLLAGEN+

Svieže sérum s textúrou „kolagénového gélu“ INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM posilňuje mechanizmy biologického spevňovania kontúr tváre vďaka stimulácii tvorby 5 kľúčových typov kolagénu v pokožke. Objem pleti je obnovený a architektúra tváre harmonickejšia. Gél sa ľahko rozotiera a poskytuje okamžitý vyhladzujúci účinok bez pocitu lepkavosti.

98,89
Doprava zadarmo

O produkte: Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN SERUM 1×30 ml, sérum na pro podporu tvorby kolagénu

X020725

Hlavný popis produktu

Ľahké sérum s textúrou "kolagénového gélu" INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM posilňuje biologické mechanizmy spevňovania kontúr tváre. Objem pleti sa obnovuje a štruktúra tváre je harmonickejšia. Gél sa ľahko rozotiera a poskytuje okamžitý vyhladzujúci účinok bez pocitu lepkavosti.

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate pevnosti a pružnosti pokožky a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.
Výskumné oddelenie Institut Esthederm vyvinulo nové inovatívne ekobiologické riešenie, ktoré dokáže pôsobiť na prirodzené mechanizmy spevňovania pokožky. Tieto účinné látky pôsobia na rôzne vrstvy pokožky - epidermis (vrchná vrstva), dermálno-epidermálne spojenie a dermis (spodná vrstva) - a zameriavajú sa na päť základných typov kolagénu, ktoré zaručujú pevnosť a súdržnosť pokožky a posilňujú jej štruktúru.
KOLAGÉN TYPU XVII zlepšuje kvalitu pokožky a významne prispieva k jej celkovej štruktúre tým, že podporuje súdržnosť medzi jej spodnou (dermis) a vrchnou (epidermis) vrstvou, zvyšuje odolnosť pokožky a prispieva ku kvalite jej obnovy.
KOLAGÉNY TYPU IV a VII posilňujú súdržnosť dermis a epidermis a vytvárajú priaznivé prostredie pre výmenu buniek medzi nimi. Okrem toho zlepšujú odolnosť pokožky voči fyziologickým zmenám súvisiacim s vekom.
KOLAGÉNY TYPU I a III zabezpečujú hustotu pokožky. Tieto typy kolagénu spolu s určitými proteínmi zväčšujú objem dermis, čím napínajú a vyhladzujú povrch pleti.
Stimuláciou syntézy týchto piatich typov kolagénu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, účinné biomimetické látky - 3 biomimetické peptidy a xylóza (rastlinný cukor) - vybrané pre technológiu PRO-COLL+, podporujú udržiavanie a štruktúru každej vrstvy pokožky. Pevnosť a štruktúra pleti sa zlepšuje a povrch pleti je hladší.
Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky tým, že účinne bojuje proti voľným radikálom a prispieva k dobre fungujúcemu energetickému metabolizmu. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, a tým aj pre plnohodnotnú a správne fungujúcu pleť.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok ku krému INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a séru AGE PROTEOMTM .VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť, obnovený objem a harmonickejšia štruktúra tváre.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.