Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN CREME

1×50 ml, krém na podporu tvorby kolagénu

Produktový rad: PRO-COLLAGEN+

Bohatý liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME stimuluje tvorbu 5 kľúčových typov kolagénu v pokožke, a tým trvalo obnovuje jej prirodzené spevňujúce mechanizmy. Pleť je viditeľne plnšia, hladšia, s remodelovanými kontúrami a vyzerá mladšia už po 2 mesiacoch používania. Sýta textúra sa veľmi dobre vstrebáva, upokojuje a hydratuje pleť a poskytuje okamžitý liftingový efekt a hebkosť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

88,69
Doprava zadarmo

O produkte: Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN CREME 1×50 ml, krém na podporu tvorby kolagénu

X020724

Hlavný popis produktu

Výživný liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME trvalo obnovuje prirodzené spevňujúce mechanizmy pleti. Pleť je viditeľne vypnutejšia, hladšia, s remodelovanými kontúrami a vyzerá mladšie už po 2 mesiacoch používania. Výživná textúra sa veľmi dobre vstrebáva, upokojuje a hydratuje pokožku a poskytuje jej okamžitý liftingový efekt a jemnosť.

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate jej pevnosti a pružnosti a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.
Výskumné oddelenie Institut Esthederm vyvinulo nové inovatívne ekobiologické riešenie, ktoré dokáže pôsobiť na prirodzené mechanizmy spevňovania pokožky. Tieto účinné látky pôsobia v rôznych vrstvách pleti – epidermis (vrchná vrstva), dermálno-epidermálne spojenie a dermis (spodná vrstva) - a zameriavajú sa na päť základných typov kolagénu, ktoré zaručujú pevnosť a súdržnosť pokožky a posilňujú jej štruktúru.
KOLAGÉN TYPU XVII zlepšuje kvalitu pokožky a významne prispieva k jej celkovej štruktúre tým, že podporuje súdržnosť medzi jej spodnou (dermis) a vrchnou (epidermis) vrstvou, zvyšuje odolnosť pokožky a prispieva ku kvalite jej obnovy.
KOLAGÉNY TYPU IV a VII posilňujú súdržnosť dermis a epidermis a vytvárajú priaznivé prostredie pre výmenu buniek medzi nimi. Okrem toho zlepšujú odolnosť pokožky voči fyziologickým zmenám súvisiacim s vekom.
KOLAGÉNY TYPU I a III zabezpečujú hustotu pokožky. Tieto typy kolagénu spolu s určitými proteínmi zväčšujú objem dermis, čím napínajú a vyhladzujú povrch pleti.
Stimuláciou syntézy týchto piatich typov kolagénu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, účinné biomimetické látky - 3 biomimetické peptidy a xylóza (rastlinný cukor) - vybrané pre technológiu PRO-COLL+, podporujú udržiavanie a štruktúru každej vrstvy pokožky. Pevnosť a štruktúra pleti sa zlepšuje a povrch pleti je hladší.
Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky tým, že účinne bojuje proti voľným radikálom a prispieva k dobre fungujúcemu energetickému metabolizmu. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, a tým aj pre plnohodnotnú a správne fungujúcu pleť.

PRE KOHO: Pre normálnu, suchú a veľmi suchú pleť so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok k prípravkom INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a AGE PROTEOMTM .VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť a účinná remodelácia už za dva mesiace.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.