Swiss

Zoradiť podľa
1×30 cps, výživový doplnok
Komplex vitamínov C a D3, rastlinných extraktov a vysokej dávky organicky viazaného zinku.
1×60 cps, výživový doplnok
Prípravok s rýchlym a spoľahlivým účinkom pri nepohodlí v močových cestách. Optimálna kombinácia Brusnicového estraktu a zlatobyle, ktorá podporuje zdravie močových ciest a zvýšené vylučovanie moču.
1×10 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme kapsúl. Každá kapsula obsahuje. Minimálne 15 miliárd živých probiotických mikroorganizmov s vitamínom C.
1×30 ks, vrecúška
Swiss NatureVia Lactobacilli baby obsahuje unikátny komplex 5 vybraných kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií ľudského pôvodu, ktoré sa prirodzene nachádzajú vo vyváženej črevnej mikroflóre detí, a prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS). Určené pre dojčatá a malé deti.
1×60 cps, výživový doplnok
Nehormonálny prípravok na prírodnej báze pre ženy v období menopauzy.
1×550 ml, hrejivý balzam
Balzam z 30 druhov bylín. Pomáha zmierňovať bolesti chrbta, svalov a kĺbov. Vhodný na zníženie bolesti pri reumatických ochoreniach a dne.

Produkty značky Swiss sú vyrábané švajčiarsko-americkou spoločnosťou, ktorej dôverujú milióny zákazníkov po celom svete. Vo svojom sortimente ponúka najmä doplnky výživy, prípravky na ošetrenie, či regeneráciu pokožky a balzamy z bylinných extraktov pri ťažkostiach spojených so svalmi a kĺbmi. Na Slovensku je Swiss známy najmä vďaka obľúbeným Swiss IMUNIT LAKTOBACILOM, ktoré posilňujú obranyschopnosť orgamizmu a tiež vďaka Konským balzamom vynikajúcim pri artritíde, reumatizme, zápaloch, alebo bolestiach svalov a kĺbov.

\