Imodium

  (4)
Imodium
Zoradiť podľa
 • Imodium Instant

  1×6 tbl, liek proti hnačke
  Liek môžete užívať pri náhlej alebo po porade s lekárom pri dlhotrvajúcej hnačke. Imodium môžete po porade s lekárom užívať taktiež v prípade, keď vám bola odstránená časť čreva, čo často spôsobuje hnačku.
 • IMODIUM® Plus 2mg/125mg

  1×12 tbl, liek na hnačku
  LIEČBA AKÚTNEJ HNAČKY SPREVÁDZANEJ PLYNATOSŤOU A KŔČMI. Na liečbu akútnej hnačky, ak je akútna hnačka spojená s abdominálnym diskomfortom súvisiacim s vetrami vrátane nadúvania, kŕčov alebo plynatosti.
 • Imodium

  1×12 cps, liek na zastavenie hnačky
  Liek IMODIUM® 2 mg tvrdé kapsuly predstavuje účinné riešenie a slúži na liečbu akútnej a chronickej hnačky. Účinkuje do 1 hodiny, pri užití jednorazovej dávky 4 mg. Kapsuly sú dobre znášané, obsahujú liečivú látku loperamídium-chlorid, ktorá sa odporúča ako prvá voľba pri liečbe hnačky. Liek IMODIUM® je vhodný aj na liečbu akútnej hnačky súvisiacej so syndrómom dráždivého čreva.
 • Imodium

  1×20 cps, liek proti hnačke
  Liek na zastavenie hnačky. Pomáha zahusťovať stolicu a znižuje potrebu častého vyprázdňovania. Pre deti od 6 rokov.

  Imodium je liek proti hnačke. Imodium pri hnačke zvyšuje hustotu stolice a znižuje jej frekvenciu. Liek môžete užívať pri náhlej (akútnej) alebo po porade s lekárom pri dlhotrvajúcej (chronickej) hnačke. Po porade s lekárom môžete Imodium užívať taktiež v prípade, keď vám bola odstránená časť čreva, čo často spôsobuje hnačku.

  \