Parodontax

Zoradiť podľa
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta bez fluóru proti parodontitíde. Zastavuje krvácanie ďasien, spevňuje zubnú sklovinu a zabraňuje vzniku zubného kazu.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta – proti paradentóze, ochrana ďasien, ochrana skloviny, univerzálne
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka Extra soft pomáha odstrániť zubný povlak a predchádza problémom s ďasnami (Pri čistení dvakrát denne).
1×75 ml
Zubná pasta zabezpečuje kompletnú ochranu o zuby a ďasná. Pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu a zároveň udržiava v ústach pocit čistoty a sviežosti s novou príchuťou zázvoru, mäty a eukalyptu.
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka Parodontax Expert Clean Extra Soft je určená na problémy s ďasnami. Vďaka ultra tenkým štetinám si poradí so zubným povlakom.
1×500 ml, ústna voda
Ústna voda proti zápalu ďasien, 500 ml
1×500 ml, ústna voda
Ústna voda proti zápalu ďasien, 500 ml
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka Extra soft pomáha odstrániť zubný povlak a predchádza problémom s ďasnami (Pri čistení dvakrát denne)
1×3 ks, zubná kefka
PARADONTAX Interdental Triopack ZK Extra Soft 3 ks je kefka s klasickou hlavičkou na pravidelné vyčistenie zubov a ústnej dutiny. Vďaka jemným Extra soft štetinám na jej hlavičke je mimoriadne vhodná pre citlivé zuby.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta proti parodontitíde. Zastavuje krvácanie ďasien, spevňuje zubnú sklovinu a zabraňuje vzniku zubného kazu.
1×75 ml, zubná pasta
Nová parodontax Kompletná ochrana Whitening je viac než bežná zubná pasta. Prináša 8 benefitov pre silnejšie zuby a zdravšie ďasná: Krvácanie ďasien, Zápal ďasien, Odstránenie povlaku, Priľnutie ďasien, Svieži dych, Silná sklovina, Dôkladné čistenie, Bieliace účinky. Je to zubná pasta pre každodenné použitie, ktorá jemným odstraňováním povrchových škvŕn pomáha obnovovat' prirodzenú belost' zubov
1×75 ml, zubná pasta
Nová parodontax Kompletná ochrana Extra Fresh je viac než bežná zubná pasta pre svieži dych. Prináša 8 benefitov pre silnejšie zuby a zdravšie ďasná: Krvácanie ďasien, Zápal ďasien, Odstránenie povlaku, Priľnutie ďasien, Svieži dych, Silná sklovina, Dôkladné čistenie, Bieliace účinky. Je to zubná pasta pre každodenné použitie, ktorá pomáha udržať Váš dych svieži.

Krvácanie ďasien? Pomôže vám Parodontax. Krvácanie ďasien je jedným z prvých príznakov zápalu ďasien. Neliečený zápal ďasien môže spôsobiť stratu zubov. Čistenie zubov zubnou pastou parodontax pomáha efektívne odstrániť povlak a zastaviť krvácanie ďasien. Zubnú pastu je vhodné doplniť mäkkými zubnými kefkami Parodontax a antibakteriálnou ústnou vodou Parodontax na každodenné použitie. Je prvou ústnou vodou, ktorá obsahuje fluorid a chlórhexidín, ktorý pomáha redukovať tvorbu povlaku a udržiavať ďasná zdravé.

\