Neostrata

  (61)
Neostrata
Zoradiť podľa

NeoStrata® je vysoko účinná kozmetika, ktorá je zameraná na dokonalú starostlivosť o všetky typy pokožky. Hlavnou účinnou zložkou tejto kozmetiky sú ovocné kyseliny, ktoré účinne pôsobia proti starnutiu pleti a dodávajú pokožke zdravý vzhľad. Produkty NeoStrata® sú vyrábané na základe patentovaných postupov a majú dokázané účinky u širokej škály typov pleti.

\ \

SKIN ACTIVE – OMLADENIE – vysoko účinná rada omladzujúcej starostlivosti o zrelú pleť využívajúca najmodernejšie technológie v boji proti vráskam. Vhodná pre všetky typy pleti.

\ \

ENLIGHTEN – ROZJASNENIE -  Starostlivosť o pleť s nerovnomernou pigmentáciou. Vhodná na redukciu pigmentových škŕn, zjednotenie farby a na celkové rozjasnenie a rozžiarenie pleti.

\ \

RESURFACE - VYHLADENIE Zlešuje jas a textúru pleti. Rada vhodná pre pacientov s normálnou pleťou, ktorých hlavným prejavom starnutia je zlá povrchová textúra, zväčšené či upchaté póry, jemné linky a vrásky.

\ \

RESTORE –OBNOVENIE Omladenie bez podráždenia. Rada vhodná pre pacientov, ktorí požadujú produkty redukujúce predčasné starnutie pleti so silnými účinkami ale bez podráždenia, vrátane pacientov s citlivou pleťou, rosaceou alebo po kozmetických zákrokoch.

\ \

REFINE- PREČISTENIE Omladenie pre mastnú pleť so sklonom k nedokonalostiam. Ideálne pre pacientov s mastnou pleťou náchylnou na nedokonalosti ako sú akné, zväčšené a upchaté póry, tmavé škvrny spôsobené starnutím alebo akné. Produkty tejto rady redukujú vznik jemných liniek a vrások, obmedzujú tvorbu mazu a redukujú nežiadúci lesk pleti.

\ \

TARGETED TREATMENT – Cielené ošetrenie. Rada produktov pre intenzívne ošetrenie špecifických kožných problémov ako sú napr. tmavé kruhy pod očami, hyperpigmentácia alebo extrémne suchá pokožka. Produkty sú navrhnuté tak, aby doplnili alebo posilnili účinky pravidelnej dennej starostlivosti o pleť.

\