Neostrata Rebound Sculpting Cream

1×50 g, hydratačný krém

Značka: NEOSTRATA

Hydratačný liftingový krém na tvár.

70,80
Doprava zadarmo

O produkte: Neostrata Rebound Sculpting Cream 1×50 g, hydratačný krém

X024733

Hlavný popis produktu

Tento zamatový hydratačný krém na tvár s prelomovou technológiou MicroDiPeptide229 sa zameriava na 10 kľúčových príznakov starnutia. Zlepšuje vzhľad a pevnosť pleti ochudobnenej o kolagén a elastín.
Kľúčové zložky: MicroDiPeptide229, kyselina glykolová (alfa-hydroxykyselina), glukonolaktón (polyhydroxykyselina), aminofil, výťažky zo švajčiarskych alpských rastlín, arginínová/amfoterická technológia
Použitie: Dvakrát denne jemne vmasírujte do vyčistenej pleti. Môže sa vrstviť na sérum NEOSTRATA. Balenie skladujte uzáverom nadol. Prípravok dávkujte s pumpičkou v polohe smerom nadol.
Poznámka: Len na vonkajšie použitie. Používajte podľa pokynov. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, dobre ich vypláchnite vodou. Pri používaní tohto vysoko účinného prípravku sa môže vyskytnúť mierny pocit olupovania alebo mravčenia. Ak je to nepríjemné, používajte každý druhý deň, kým sa pokožka neupraví. Ak podráždenie pretrváva, prerušte používanie a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.