Neostrata Glycolic Microdermabrasion Polish

1×75 g, peeling

Značka: NEOSTRATA
Dokonalo vyhladzujúci peeling
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
52,19
Doprava zadarmo

O produkte

X45010

Jednokrokový exfoliačný peeling poskytuje okamžité vyhladenie pokožky a žiarivý vzhľad. Pôsobením duálneho účinku fyzického (kryštáliky profesionálnej triedy) a chemického (10% kyseliny glykolová) peelingu na pokožku prichádza k obnove kožných buniek, odstráneniu nečistôt, redukcii rozšírených a upchatých pórov. Výsledkom je pokročilá revitalizácia pokožky, vyhladená textúra a žiarivý vzhľad pleti.

Použitie: Na vlhkú čistou pokožku aplikujte prípravok 2x – 3x týždenne. Prípravok ľahko vmasírujte počas 30 sekúnd, vyhýbajte sa očnej oblasti. Nechte pôsobiť 2 minúty na pleti, potom zmyte teplou vodou. Tento rřípravok pripravuje pokožku pre následnú anti-aging starostlivosť. Následne pokračujte vo vašej starostlivosti o pleť aplikáciou séra alebo krému.

Upozornenie: Tento produkt obsahuje alfa- hydroxy kyseliny (AHA), ktoré môžu zvýšiť citlivosť vašej pokožky na slnečné žiarenie a hlavne možnosť spálenia slnkom. Používajte krém s ochranným slnečným faktorom, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku pri používaní tohto výrobku, a to až týždeň potom.. Len na vonkajšie použitie. Dbeate na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, prerušte používanie prípravku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.