Bolfo

  (4)
Bolfo
Zoradiť podľa
 • BOLFO OBOJOK 70CM PRE VELKE PSY A.U.V.

  1×1 ks, obojok proti parazitom
  Chráni psy proti blchám, kliešťom, všiam a všenkám Obojok pre veľké psy. Je účinný proti blchám u psov až 5 mesiacov. Účinný proti kliešťom až 10 týždňov. Ďalej lieči a preventívne účinkuje i proti všiam a všenkám.
 • Bolfo Antiparazitický Obojok 70/66cm

  1×1 ks, antiparazitický obojok 70/66 cm
  Bolfo antiparazitický obojok pre psy 70 cm
 • BOLFO KOZNY SPREJ A.U.V.

  1×250 ml, sprejové antiparazitikum
  Veterinárny prípravok obsahuje účinné látky, ktoré ničia ektoparazity: kliešte, blchy, vši a švoly na zvierati a v jeho okolí.
 • BOLFO obojok pre mačky a malých psov

  1×1 ks (obvod 38 cm), veterinárny prípravok
  Antiparazitarny obojok pre mačky a malé psy je určený na liečbu a prevenciu napadnutia psov a mačiek kliešťami, blchami, všamia srstiarkami.

  Bolfo je rad obojkov, ktorý spoľahlivo ochráni vášho domáceho miláčika voči kliešťom a blchám. Je mimoriadne univerzálny, vhodný pre psov aj pre mačky, šteniatka a mačiatka. Používanie obojku a spreju Bolfo je bezpečné a pohodlné. Zviera je chránené nielen keď je v suchu ale aj za dažďa.

  \ \

  Prášok účinnej látky propoxur sa postupne cez póry obojku dostáva na srsť zvieraťa. Časť sa uchytí na koži zvieraťa, ktorú chráni pred útokom bĺch a kliešťov, časť padá na zem, kde bráni prežívaniu bĺch a ich vývojových štádií. Všade, kadiaľ zviera prejde, funguje ako práškovacie lietadlo – tým chráni seba i svoje okolie, jednoducho a dlhší čas. Blchy a kliešte zahynú už pri kontakte so psom alebo mačkou, to znamená, že sa nestihnú ani zahryznúť, preto nemôže dôjsť k alergizácii, ani k prenosu nebezpečných chorôb.

  \