Beauty Formulas

Zoradiť podľa
1×1 set, medzizubné kefky 0,45 mm
Odstraňujú zubný povlak, čistí medzizubné priestory, rovnátka a ďalšie ortodontické zariadenia.
Čistiace pásky na nos Beauty Formulas Tea Tree Nose Pore Strips odstraňujú čierne bodky a čistia póry.
1×200 ml, vyživujúci kondicionér
Vyživujúci kondicionér Beauty Formulas Tea Tree Deep Nourishing Conditioner má hydratačné účinky a zároveň vyživuje a stimuluje pokožku hlavy.
Pásky Beauty Formulas Nose Pore Stripes With Activated Charcoal vytiahnu aj hlboko usadené nečistoty a odstraňujú zanesené póry.
Ultra mäkká zubná kefka Beauty Formulas je vyrobená z aktívneho uhlia, ktoré sa zapracúva do každej štětiny!
1×4 ks, depilačné pásky na obočie
Depilačné pásky Eyebrow Shapers vám pomôžu k dokonalému tvaru vášho obočia.
Masky na oči Cucumber Cooling Eye Pads sú hydratačné a chladiace vankúšiky s výťažkami z uhorky, ktorá je známa pre svoje zjemňujúce a osviežujúce účinky.
1×100 ml, gél s aloe vera
Beauty Formulas Aloe Vera Gél je vyrobený zo 100% organických výťažkov z Aloe Vera Barbadensis.
Čistiace pásky na nos Deep Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyrobené pre jednoduché odstránenie nečistôt, mastnoty, pórov a čiernych bodiek z oblasti nosa.
Čistiaci Pleťový scrub Beauty Formulas Tea Tree Blackhead Clearing Facial Scrub pomáha odstrániť čierne bodky, čistí póry a odstraňuje odumreté kožné bunky.
Penivý čistiaci gél Beauty Formulas Tea Tree Exfoliating Facial Wash čistí pleť do hĺbky a zanecháva ju hydratovanú. Pre každodenné použitie.
5.0
(1)
Pleťový scrub s aktívnym uhlím Beauty Formulas Facial Scrub zbavuje pleť mastnoty, nečistôt a čiernych bodiek.
Eco Bamboo Toothbrush bola vyrobená v ekologickom balení, aby sa pomohla obmedziť spotreba plastu na jedno použitie.
Čistiaci gél na tvár Oil Control Facial Wash určený pre umývanie tváre s reguláciou oleja je špeciálne vytvorený s penivým účinkom, aby účinne odstraňoval prebytočný olej a mastnotu.
Čistiaca hubka Beauty Formulas Bamboo Charcoal Konjac Facial Sponge s aktívnym bambusovým uhlím dôkladne čistí pleť. 100% prírodné.
1×1 ks, odličovací tampón na hĺbkové čistenie
Vlhčený odličovací tampón od Beauty Formulas je inovatívny prostriedok na špičkové domáce ošetrenie Vašej pleti. Dvojstranný tampón prináša kombináciu účinných čistiacich prostriedkov, ktoré vytvárajú jemnú penu. Pomáha odlíčiť make-up a každodenné nečistoty.
Pokročilá rada starostlivosti o pleť, ktorá vám pomôže odhaliť vašu vnútornú žiaru. Formulované s vitamínom C a Pro-B5, ktoré poskytujú výživu, ktorú vaša pleť potrebuje, aby vyzerala žiarivo, sviežo a energicky.
1×30 ml, čistiaci gél na pleť
Čistiaci gél s čajovníkom Beauty Formulas Tea Tree Skin Claryfying Blemish Gel pomáha liečiť nedokonalosti pleti.
Odličovacie obrúsky Beauty Formulas Charcoal Detox Facial Wipes pre normálnu a zmiešanú pleť. Detoxikačný výťažok z hrozna, aktívneho uhlia a vitamínu E.
Masky pod oči sú vytvorené špeciálne pre regeneráciu pokožky pod očami.
Čistiace pásky na nos Purifying Charcoal Cleansing Nose Pore Strips sú dermatologicky testované a vyvinuté s aktívnym uhlím, ktoré účinne pomáha očistiť oblasť nosa od nečistôt, mastnoty a iných škodlivín upchávajúcich póry.
1×30 ks, čistiace obrúsky na tvár
Micerálne čistiace obrúsky Beauty Formulas Tea Tree Cleansing Wipes odstraňujú make-up a všetky nečistoty z pleti.
Vlákna medzizubných nití sú obohatené o aktívne uhlie, aby vylepšili vašu dentálnu hygienu. Jeho tenké vlákno umožňuje ľahký prístup medzi zubami a pomáha odstraňovať usadeniny, ako sú zvyšky jedla. Hrot kefky možno tiež použiť ako špáradlo.
Zubná niť od značky Beauty Formulas je obohatená o aktívne uhlie a mätovú príchuť.