BEAUTY FORMULAS Čistiaci gél pre mastnú pleť s vilínom

1×1 ks, čistiaci gél

Čistiaci gél na tvár Oil Control Facial Wash určený pre umývanie tváre s reguláciou oleja je špeciálne vytvorený s penivým účinkom, aby účinne odstraňoval prebytočný olej a mastnotu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
2,39
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X55331

Čistiaci gél na tvár Oil Control Facial Wash určený pre umývanie tváre s reguláciou oleja je špeciálne vytvorený s penivým účinkom, aby účinne odstraňoval prebytočný olej a mastnotu. Pridanou hodnotou je extrakt z hamamelu, ktorý je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami, ktoré znižujú podráždenie a vyhladzujú pokožku.

Gél je vhodný pre každodenné čistenie mastnej a problematickej pleti.

Návod na použitie:

Navlhčite tvár a krk. Naneste malé množstvo gélu na dlane a vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi. Dôkladne opláchnite čistené časti teplou vodou a následne vysušte.

Pre optimálny účinok používajte denne. 

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa objaví podráždenie alebo je Vaša pokožka príliš suchá, prestaňte užívať. Ak sa dostane prípravok do očí, ihneď vyčistite teplou vodou. Udržujte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na deťoch <3.

Zloženie:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaín, Hamamelis Virginiana (With Hazel) Water, Salicylic Acid, Parfum (Fragrance), Alcohol, Benzyl Alcohol, Sodium C8-16 Isoalkylsuccinyl laktoglobulín sulfonate, Propylene glycol, Triethylene glycol, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.