Perwoll

Zoradiť podľa
1×2880 ml, gél na pranie
Objavte prací gél na farebnú bielizeň Perwoll Renew Advanced effect. Nová formula je inšpirovaná technológiou starostlivosti Fibrex, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre aktívnu starostlivosť o vaše oblečenie - obnovuje farby a vlákna textílií.
1×2880 ml, gél na pranie
Prací gél univerzálny, na čiernu bielizeň, vlastnosti: ochrana pred stratou tvaru, zachovanie intenzity farby a zachováva hebkosť textílií.
1×2880 ml, gél na pranie
Prací gél Perwoll Care & Condition je špeciálne vyvinutý pre obnosené oblečenie, pretože redukuje štiepenie vlákien a odstraňuje až 86 % žmolkov po niekoľkých praniach.

Značka Perwoll vstúpila na trh v roku 1954 s cieľom prinášať nášmu oblečeniu nielen čistotu a vôňu, ale zároveň sa oň pri každom praní starať a udržiavať jeho tvar a farebnosť. V súčasnej dobe predstavuje Perwoll špičku medzi pracími prípravkami na extra jemné a delikátne tkaniny, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pracie gély Perwoll sú ideálnou voľbou na pranie bielej, čiernej aj žiarivo farebnej bielizne. Zachovajú tvar oblečenia, uhladia hrubé, zašednuté alebo poničené vlákna a pomáhajú oblečenie dlho udržať ako nové.

\