Zdrovit

Zoradiť podľa
1x20 tbl, šumivé tablety
Výživový doplnok s vitamínmi- šumivé tablety s pomarančovou príchuťou. Určený na doplnenie nedostatku vitamínov v organizme.
1×24 ks, pastilky
Výživový doplnok bez cukru vo forme pastiliek s višňovou príchuťou. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
3×20 tbl, výživový doplnok
Šumivé tablety s citrónovou príchuťou. 375 mg iónov Mg2+. Stačí jedna tableta denne.
1×20 ks, vrecúška
Magnézium a vitamín B6 v práškovej forme s pomarančovou príchuťou určené najmä hyperaktívnym deťom. Horčík ovplyvňuje nervový systém a svalovú činnosť.
1×20 tbl, šumivé tablety
Výživový doplnok s vitamínmi- šumivé tablety s pomarančovou príchuťou. Určený na doplnenie nedostatku vitamínov v organizme.
tbl vitamín C, D a zinok 1x30 ks
Výživový doplnok s vysokou dávkou vitamínu C, D a zinku. Tablety s riadeným predĺženým uvoľňovaním vitamínu C. Vhodné pre vegetariánov, bez lepku, bez laktózy.
1×20 ks, výživový doplnok
Doplnok výživy vo forme rozpustného prášku s citrónovou príchuťou obsahujúci kombináciu horčíka, draslíka, vitamínu B6 a vitamínu E.
1×75+30 cps, výživový doplnok
Akciové balenie za výhodnú cenu, balenie na 3,5 mesiaca.
1×20 tbl, VÁPNIK HORČÍK ZINOK + VITAMÍN C
Doplnok výživy obsahujúci vápnik, horčík, zinok a vitamín C. Znižuje svalovú dráždivosť, udržuje zdravé zuby a nechty, podporuje hojenie rán. Šumivé tablety.
1×20 tbl, šumivé tablety
Šumivé tablety s obsahom vitamínu C 1000mg s citrónovou príchuťou.
1×20 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok STOP KŔČOM FORTE s minerálmi, vitamínmi a sladidlami.STOP KŔČOM FORTE sú šumivé tablety s citrónovou príchuťou.
1×20 tbl, horčík + vitamín B6
Doplnok výživy s obsahom horčíka a vitamínu B6 vo forme šumivých tabliet. Zabezpečuje správnu funkciu nervového a svalového systému. Pomáha odstraňovať únavu.
1×56 tbl
Výživový doplnok FeminHelp URO pomáha ženám obnoviť kontrolu nad nechceným únikom moču. Spája účinok bylinných extraktov a vitamínov.
1×10 tbl
Liek obsahuje liečivo látku acetylcysteín, ktorá znižuje viskozitu prieduškového hlienu a zlepšuje vykašliavanie.
1×24 ks, pastilky
Výživový doplnok bez cukru vo forme pastiliek s pomarančovou príchuťou. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
1×30 ks, pastilky
Výživový doplnok pre deti, mäkké pastilky bez cukru s príchuťou KOLA. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
1×50 cps, výživový doplnok
Jedna kapsula MaxiMag forte 375 + B6 obsahuje 375 mg horčíkových iónov a 1,4 mg vitamínu B6.
Zdrovit ponúka produkty s obsahom vitamínov a minerálnych látok vo forme šumivých tabliet, prášku i kapsúl. Produkty s obsahom horčíka, či známy produkt Stop kŕčom.