Pantene

Zoradiť podľa
1×200 ml
Zázrak pre slabé a vypadávajúce vlasy. Pantene PRO-V predstavuje novinku v podobe línie Miracles. Balzam na vlasy Pantene PRO-V Miracles Grow Strong Biotin + Bamboo je určený na vypadávajúce vlasy spôsobené lámaním.
1×400 ml
Šampón na farbené vlasy; Šampón, ktorý vďaka aktívnym výživným látkam Pro-V posilňuje vlasy; Pomáha chrániť sviežosť farbených vlasov, chráni žiarivú farbu; Dodáva ochrannú vrstvu, vďaka ktorej sa vlas uzavrie a získa zdravý lesk; 0 % minerálnych olejov, 0 % farbív; Testované inštitútom Swiss Vitamin Institute; 100 % recyklovateľná nádoba, vyrobená s 25 % prímesou recyklovaného plastu (okrem uzáveru); Pomáha chrániť farbené vlasy pred poškodením spôsobeným úpravou účesu. Vyživuje vlasy a zanecháva ich jemné na dotyk
1×200 ml, hĺbkový kondicionér
Objavte silu ampulky vlasového kondicionéru Pantene 3 Minute Miracle obohatenú zmesou Pro-V, so silou vlasovej masky v dennom kondicionéri.
1×200 ml, vlasový kondicionér
Objavte silu ampulky vlasového kondicionéru Pantene 3 Minute Miracle obohatenú zmesou Pro-V, so silou vlasovej masky v dennom kondicionéri.
1×200 ml, balzam na vlasy
Balzam na vlasy Pantene Pro-V Micellar Cleanse & Nourish posilňuje vlasy vďaka výživným látkam Pro-V bez zaťaženia.
1×300 ml, maska na vlasy
Naša intenzívna maska na vlasy hĺbkovo vyživuje farbené vlasy a vlasy s melírom.
1×300 ml, šampón na vlasy
Šampón Pantene Pro-V Silky & Glowing pomáha obnovovať vlasy vyzerajúce ako slama, nadmerne upravované alebo melírované vlasy vďaka tomu, že im dodáva živiny.
1×360 ml, šampón na vlasy
Šampón, balzam na vlasy a ošetrenie Pantene Pro-V Volume & Body 3 v 1 vlasy čistí, ošetruje a zanecháva ľahko rozčesateľné v 1 kroku.
1×250 ml
Poskytuje dlhotrvajúcu spoľahlivú ochranu vášho účesu; Dodáva vašim vlasom žiarivý lesk; Vydrží po celý deň, dokonca aj pri vysokej vlhkosti; Ľahko sa vyčesáva
1×1 set, kondicionér + šampón
Pantene je prvý šampón, ktorý preniká hlboko do vlasov a dopĺňa výživu zvnútra, čím zaistí o 100 % silnejšie vlasy vďaka technológii zmesi živín Pro-V.
1×200 ml, vlasový kondicionér
Objavte silu ampulky vlasového kondicionéru Pantene 3 Minute Miracle obohatenú zmesou Pro-V, so silou vlasovej masky v dennom kondicionéri.
1×1000 ml, balzám na vlasy
Kondicionér na vlasy Pantene Pro-V Intensive Repair posilňuje vlasy vďaka výživným látkam Pro-V a uzamyká vlhkosť hlboko v ich vnútri, kde účinkuje, aby Vaše vlasy vyzerali zdravo a leskli sa.
1×200 ml, balzam na vlasy
Náš šampón a kondicionér bez silikónov pomáha posilňovať vlasy, ktoré sú poškodené úpravou účesu a dodáva im výživné látky a pomáha dosiahnuť viditeľne pevnejšie a dlhšie vlasy po akých túžite.
1×200 ml
Kondicionér na vlasy Pantene Silky & Glowing s biotínom a hydrolyzovaným hodvábnym proteínom, na poškodené vlasy Obnovuje vlasy vyzerajúce ako slama alebo nadmerne upravované vlasy na hodvábne hebké Užívajte si neodolateľne jemné vlasy hodvábne na dotyk Predstavujeme Pantene Pro-V Miracles, našu vysoko výživnú zmes Pro-V na vlasy, ktoré potrebujú zázrak Testované inštitútom Swiss Vitamin Institute
1×360 ml, šampón na vlasy
Šampón, balzam na vlasy a ošetrenie Pantene Pro-V Colour Protect 3 v 1 vlasy čistí, ošetruje a zanecháva ľahko rozčesateľné v 1 kroku. Dodáva vlasom aktívne výživné látky Pro-V. Pomáha chrániť žiarivú farbu.
1×400 ml
Pantene Pro-V šampón Aqua Light. Jeho ľahké vyživujúce zloženie so spevňujúcimi mikročasticami vyhľadáva slabé vlasy, pomáha ich posilniť a zanecháva ich takmer s nulovým pocitom zaťaženia.
1×1000 ml
Dajte zbohom poškodeným vlasom a rozstrapkaným končekom. Bohaté obnovujúce zloženie s hydratačnými mikročasticami pomáha chrániť Vaše vlasy proti poškodeniu pri úprave účesu a zanecháva ich žiarivé a zdravo vyzerajúce.
1×150 ml
Vyživujúci sprej bez oplachovania, ktorý vlasy sú silnejšie (oproti poškodeniu spôsobenému úpravou účesu) Chráni vlasy pred vlhkosťou, zanecháva ich hebké a lesklé Obohatený o Brezová Kôra a vitamíny Pro-V. Rýchlo schne, takže vlasy zachráni kedykoľvek Výborne pôsobí na jemné vlasy a nezaťažuje ich
1×400 ml
Pantene Pro-V šampón na poškodené vlasy Intensive Repair s ošetrujúcim zložením dodáva vlasom zdravie a lesk, a pomáha tak predchádzať príznakom poškodených a suchých vlasov.
1×160 ml, maska na vlasy
Vlasová maska Pantene Pro-V bez silikónov s mikro-objemovými zložkami zlepšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu spôsobenému úpravou účesu z vnútra bez ich zaťaženia.
1×300 ml, maska na vlasy
Intenzívne obnovujúca keratínová maska na vlasy Pantene Pro-V s antioxidantmi a lipidmi, testovaná inštitútom Swiss Vitamin Institute, obohatí vlasy o výživné zložky Pro-V.
1×100 ml, olej na vlasy
Vyživujúci vlasový olej na každodenné použitie, ktorý krotí nepoddajné vlasy, zanecháva ich hodvábne hebké a umocňuje lesk.
1×100 ml, olej na vlasy
Vyživujúci vlasový olej na každodenné používanie, ktorý pomáha obnoviť poškodenie po 1 použití (poškodenie spôsobené úpravou účesu v porovnaní so samostatným použitím šampónu bez ošetrujúcich zložiek).
1×1000 ml, šampón na vlasy
Šampón Pantene Extra volume jemne čistí a zároveň dodáva vlasom aktívne vyživujúce látky pre zdravý vzhľad a lesk.