Nef de Sante

Zoradiť podľa
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z plodov čerešne vtáčej s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov čerešne vtáčej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×500 ml, šťava
Cistus, 100 % šťava z cistusu.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z cvikly s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov cvikly tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×500 ml, šťava
Granátové jablko, 100 % šťava z plodov granátovníka.
1×250 g, chia semienka
Semienka Šalvie hispánskej obsahujú omega 3-6 mastné kyseliny, bielkoviny, vlákninu, antioxidanty, vitamíny a minerálne látky.
1×500 g, sušené plody kustovnice čínskej
Plody Kustovnice čínskej oranžovo-červenej farby chuťou pripomínajú zmes brusnice, jablka a šípky.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z bazy čiernej s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov bazy čiernej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×250 g, sušené ovocie
Plody Kustovnice čínskej oranžovo-červenej farby chuťou pripomínajú zmes brusnice, jablka a šípky. Tento zázrak prírody sa označuje aj ako ovocie mladosti.
6×10 cps, výživový doplnok
ŽENŠEN 200mg.
1×500 ml, šťava
Žihľava, 100 % šťava zo žihľavy.
1×500 ml, špenátová príchuť
Výživový doplnok, 100 % pasterizovaná šťava s prídavkom vitamínu C vyrobená z lístkov špenátu siateho (Spinacia oleracea).
6x10 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok je kombinácia extraktu z brusníc, žihľavy dvojdomej, s obsahom D-manózy a vitamínu C.
1×500 ml, s vitamínom C
Výživový doplnok. 100 % pasterizované pyré vyrobené z plodov gravioly (Annona muricata), s prídavkom vitamínu C.
1×200 tbl, výživový doplnok
Podporuje regeneráciu tkanív a rast buniek, stimuluje lepšiu funkciu čriev a zlepšuje črevné vylučovanie. Posilňuje schopnosť imunity likvidovať baktérie, vírusy, chemikálie a cudzie proteíny.
1×500 ml, kolagén s príchuťou manga
Výživový doplnok, tekutý, s obsahom hydrolyzovaného kolagénu v zmesi s horčíkom, kyselinou hyalurónovou a vitamínom C a s príchuťou manga.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z brusnice. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov brusnice tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×90 tbl, vápnik + horčík + zinok
Výživový doplnok Skin komplex, ktorý obsahuje extrakt z borovice prímorskej.
6×10 cps, výživový doplnok
GINKGO BILOBA
1×500 g, chia semienka
Semienka Šalvie hispánskej obsahujú omega 3-6 mastné kyseliny, bielkoviny, vlákninu, antioxidanty, vitamíny a minerálne látky.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z plodov rakytníka rešetliakového s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov rakytníka rešetliakového tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×1000 g, sušené plody kustovnice čínskej
Plody Kustovnice čínskej oranžovo-červenej farby chuťou pripomínajú zmes brusnice, jablka a šípky. Krajina pôvodu Čína. Oblasť Ningxia.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z listov artičoky štandardizovaná na obsah cynarínu s prídavkom vitamínu C. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných listov artičoky zeleninovej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
1×500 ml, šťava
100 % pasterizovaná šťava z Aloe vera. Šťava vyrobená zo starostlivo vybraných listov Aloe vera tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti ako aj chuť čerstvo vytlačenej šťavy.
6×10 tbl (60 ks)
Výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z borovice prímorskej.