Missha

Zoradiť podľa
1×15 g, 22 g, 1,5 g / 1 sheet
Maska all-in-one, obsahujúca peelingový gél, esenciu a plátienkovú masku, poskytuje pleti intenzívnu starostlivosť. Dvojitá synergická čistiaca esencia: pomáha zvýšiť účinok výrobkov pred použitím masky. Plátienková maska s vitamínom C: rozjasňuje a zosvetľuje pokožku. Gél: vytvorí na pleti ochranný film.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska ​​obsahuje výťažok z aloe. Vytvára na pokožke vlhký film a robí ju pružnou tým, že obsahuje extrakt z aloe s vynikajúcou schopnosťou zadržiavať vlhkosť pre vysušenú pokožku. Maska dobre prilina k pokožke.
1×120 ml
Predstavujeme esenciu hmly, naplnenú vitalitou prírodného dvakrát kvaseného extraktu z paliny pestovaného v morskom vánku ostrova Ganghwao. Tento nový produkt od milovanej kórejskej značky Missha je vhodný na upokojenie pokožky a zanechanie pokožky čistej a pohodlnej.
1×25 ml / 1 sheet
Platienková maska s protivráskovým účinkom bohato hydratuje suchú a citlivú pleť.
1×No.21P / Fair / 12 g
Obsahuje výťažky zo stonky narcisu, tulipánu, fialky trojfarebnej a prášku z perlete, ktoré dodávajú pokožke jas, zároveň ju hydratujú a upokojujú. Je vybavený systémom Cover Glow System a Micro Cover Pigment, pevne priľne k pokožke a dokonale zakryje všetky nedokonalosti a vytvorí hladký povrch.
1×No.23 / Sand / 12 g
Obsahuje výťažky zo stonky narcisu, tulipánu, fialky trojfarebnej a prášku z perlete, ktoré dodávajú pokožke jas, zároveň ju hydratujú a upokojujú. Je vybavený systémom Cover Glow System a Micro Cover Pigment, pevne priľne k pokožke a dokonale zakryje všetky nedokonalosti a vytvorí hladký povrch.
1×27 ml / 1 sheet
Voda s obsahom soli zabezpečuje rovnováhu citlivej pleti.
1×50 ml
Opaľovací krém s ľahkou vodnou textúrou ti zabezpečí ľahkú hydratáciu bez zanechania stôp. Kyselina hyalurónová v 6 rôznych veľkostiach s nízkou, strednou a vysokou molekulovou hmotnosťou poskytuje dlhotrvajúci hydratačný pocit a maximalizuje chladivý účinok.
1×130 ml
Vypĺňa rovnováhu vlhkosti a oleja. Spevňuje pokožku vyplnením rovnováhy oleja a vlhkosti. Zlepšuje hydratačnú úroveň o 100% po 7 dňoch používania. Jemná formula šetrne pôsobí na pokožku.
1×27 g / 1 sheet
Táto maska ​​je naplnená zmesou super zdravých potravín: šťava z extraktu z divokej hrušky pomáha zvlhčovať suchú pokožku a pridávať lesku; extrakt z koreňa zvončeka pomáha vyživovať vyčerpanú a suchú pokožku. Maska je schopná zmeniť všetky typy pleti, urobiť ju hydratovanejšou, odstrániť podráždenie a nasýtiť bunky pokožky energiou vegánstva.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska s výťažkom z medu poskytuje vysoko hydratačnú starostlivosť. Vďaka obsahu zložiek z medu je pleť jasná a žiarivá. Maska založená na prírodných zložkách je jedinečne vzdušná a perfektne priľne k pleti.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska s výťažkom z citróna poskytuje osvěžujúcu vitalitu a vitamínovú starostlivosť. Extrakt z citróna rozjasňuje tmavú pleť. Maska založená na prírodných zložkách je jedinečne vzdušná a perfektne priľne k pleti.
1×50 ml
Koncentrované upokojujúce činidlo na báze dvakrát kvaseného extraktu z paliny, ktorý kontroluje rovnováhu vlhkosti a oleja v koži a zmierňuje podráždenie a začervenanie.
1×40 ml
Ampulka posilňujúca energiu pleti prostredníctvom extraktu včelieho peľu, ktorý upokojuje poškodenú pokožku a zvyšuje jej hustotu. Esencia je obohatená o 42% včelieho peľu, ktorého antioxidačná energia posilňuje unavenú pokožku a poskytuje pleti vitalitu.
1×150 ml
Čistiaca pena s kyslým pH je určená na každodennú starostlivosť o pokožku. Dokonale zmierňuje podráždenie, znižuje citlivosť a riziko poškodenia pokožky.
1×No.13 / Bright Beige / 45 ml
Multi-funkčný BB krém s perfektným krytím, ktoré vydrží až 12 hodín. Obsahuje nano-komplex a peptidy, ktoré pokožku zjemňujú a vyživujú ; amino-komplex a prírodné s pokožkou identické lipidy pre maximálnu hydratáciu pokožky a zabráneniu nepríjemného mastného lesku. Vhodný pre všetky typy pleti.
1×27 ml / 1 sheet
Plátienková maska pre suchú a oslabenú pleť. Obsah ceramidu posilňuje pokožku a hydratuje ju.
1×27 ml / 1 sheet
Zložka Madecassoside zlepšuje kondíciu oslabenej pleti.
1×10 ml
Obsahuje 200 mg výťažku aloe, hydratačná nočná maska. Nočná maska povzbudzuje suchú pleť a hydratuje ju počas spánku. Svieža gélová textúra skvele preniká pokožkou bez pocitu lepkavosti. Aloe Vera, rastlina prispôsobená životu v púšti, je vysoko efektívna na hydratáciu a upokojenie pokožky.
1×8 g / 2 pcs
Hydrogélové spevňujúce očné náplasti obsahujú kyselinu lipoovú, glutatión a kyselinu hyalurónovú. Vďaka svojmu zloženiu poskytujú očnému okoliu hydratáciu, výživu, spevnenie, rozjasnenie a chránia ho pred škodlivými vplyvmi.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska ​​obsahuje výťažok z uhorky. Maska čistí a zvlhčuje pokožku tým, že obsahuje uhorkový extrakt plný vlhkosti pre vysušenú pokožku. Maska dobre prilina k pokožke.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska ​​obsahuje výťažok zo zeleného čaju. Zvlhčuje pokožku tým, že obsahuje extrakt zo zeleného čaju pre vysušenú pokožku. Maska dobre prilina k pokožke.
1×19 g / 1 sheet
Plátienková maska ​​obsahuje výťažok z čajovníka. Osviežujúco upokojuje pokožku tým, že obsahuje čajovníkový olej, ktorý je dobrý pre citlivú mastnú pokožku. Maska dobre prilina k pokožke.
1×70 ml
MISSHA All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - ľahká a osviežujúca formula na opaľovanie, ideálna na každodenné použitie. Toto opaľovacie mlieko je odolné voči vode a potu, pomáha pokožke dosiahnuť jasnosť a osvieženie. Jeho textúra nenecháva na pleti biele fľaky, mastný alebo lepivý film.