Bubchen

Zoradiť podľa
1×230 ml, pre jemnú a suchú detskú pokožku
Bübchen Calendula Wash and Shower Cream je jemný čistiaci krém s organickým nechtíkom pre suchú detskú pokožku.
1×75 ml, krém na zapareniny
Špeciálny krém na zapareniny zahojí zapálený začervenaný zadoček. S pantenolom, s rybím tukom a vitamínom E, s harmančekom a s alantoínom.
1×230 ml, čistí citlivú detskú pokožku
S mandľovým olejom, umývacími zložkami rastlinného pôvodu a panthenolom.
1×400 ml, do kúpeľa
Neobsahuje mydlo kvôli stabilizácii biologickej ochrannej vrstvy pokožky. Účinné ošetrujúce látky z harmančeka a rozmarínu, ako aj cenné premasťujúce zložky, sa osvedčili najmä pri starostlivosti o suchú a citlivú pokožku. Prípravok vracia pleti vlhkosť a súčasne zvyšuje jej obranyschopnosť.
1×75 ml, ochranný krém
Krém posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, zvyšuje jej elasticitu a hebkosť, spoľahlivo ju chráni. Špeciálny komplex prírodných účinných látok zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a hydratuje ju.
1×230 ml, pre citlivú detskú pokožku
Veselé dobrodružstvá v pestrofarebných baleniach, prírodné účinné zložky a naša najlepšia kvalita sú naším sľubom vám a vašim deťom.
1×200 ml, s čisto prírodným certifikovaným BIO-nechtíkom
Čistí, upokojuje a dodáva hydratáciu. Bübchen využíva čisto prírodný certifikovaný BIO-nechtík z biologického poľnohospodárstva.
1x150 ml, opaľovacie mlieko
Prípravok sa nanáša na pokožku vždy pred pobytom na slnku. Mlieko sa aplikuje v rovnomernej vrstve na pokožku a nechá sa vstrebať.
1×100 ml, baby púder
Spoľahlivo chráni kožné záhyby pred začervenaním, vznikom raniek a odrenín. Pomáha odstraňovať prebytočnú vlhkosť a následky trenia pokožky plienkami.
1×230 ml, pre citlivú detskú pokožku
Veselé dobrodružstvá v pestrofarebných baleniach, prírodné účinné zložky a naša najlepšia kvalita sú našim sľubom vám a vašim deťom.
1x230ml, detský sprchový gél
5.0
(1)
Produkty Bübchen Kids – na každodennú jemnú starostlivosť – šetrne čistia citlivú detskú pokožku a intenzívne ju hydratujú. Veselé dobrodružstvá v pestrofarebných baleniach, prírodné účinné zložky a naša najlepšia kvalita sú našim sľubom vám a vašim deťom.
1×50 ml, opaľovací krém na tvár
Opaľovací krém na tvár OF 50+ Sensitive VEĽMI VYSOKÁ OCHRANA
1×1 ks, darčekový balíček s kozmetikou pre deti
Darčekový balíček 3 produktov Bübchen Calendula s detským kufríkom.
1×200 ml, s prírodným BIO-nechtíkom
Čistiaca a upokojujúca starostlivosť s prírodným BIO-nechtíkom. Bübchen využíva čisto prírodný certifikovaný BIO-nechtík z biologického poľnohospodárstva.
Starostlivosť o dieťa znamená oveľa viac, než len umývanie a vonkajšiu starostlivosť. Na spoľahlivú ochranu citlivej detskej pokožky a šetrnú starostlivosť pre dosiahnutie pohody sú obzvlášť dôležité účinné látky. V produktoch Bübchen sú použité iba prírodné účinné látky, ktoré sú mimoriadne dobre znášané pokožkou. Dobrá znášanlivosť pokožkou a ochrana pred alergiami je pri deskej kozmetike veľmi dôležitá. Výrobky Bübchen boli navrhnuté pre aktívnu ochranu pokožky. Zároveň boli klinicky testované aby spĺňali špeciálne nároky, ktoré má citlivá detská pokožka. Ošetrujúce prípravky Bübchen neobsahujú minerálne oleje, syntetické farbivá, ani umelé konzervačné látky.