Deltacolostrum

Zoradiť podľa
1×38 g, výživový doplnok
Výživový doplnok Aktiv plus+ Junior COLOSTRUM + BIO Arónia + Vápnik vo forme sypkej zmesi s príchuťou jahody.
1×125 ml, výživový doplnok
Tekutý výživový doplnok DELTA COLOSTRUM® KIDS 100% Natural: odtučnený a zbavený kazeínu.
1×60 g, výživový doplnok
Výživový doplnok s vysokým obsahom imunitných faktorov a regulátorov imunitného systému v jedinečnej forme malých granúl vhodných na cmúľanie alebo konzumáciu s jedlom.
1x500 ml, bylinná pasta s panenským slnečnicovým olejom, feniklom, lopúchom a ligurčekom
Výživový doplnok obsahuje Pestrec mariánsky, panenský slnečnicový olej, Fenikel obyčajný, Lopúch väčší a Ligurček lekársky.  Neobsahuje cholesterol. Bez konzervantov a farbív.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok Colostrum s Betaglukánmi vo forme kapsúl.
1×125 ml, výživový doplnok
Nemecké DELTA COLOSTRUM® AKUT je vyrábané najmodernejšou technológiou studenej sterilnej mikrofiltrácie, bez chemických konzervantov, farbív a bez glutenu. Je testované na rezíduá (zvyšky) antibiotík, ťažké kovy, pesticídy, BSE a mnoho ďalších testov, ktorým je podrobená každá jedna dávka.
1x125 ml, výživový doplnok
Tekutý výživový doplnok DELTA MiOli COLOSTRUM, odtučnený a zbavený kazeínu s prírodnou jahodovou príchuťou.
1×125 ml, výživový doplnok
Tekutý výživový doplnok DELTA COLOSTRUM® Natural 100%, odtučnený a zbavený kazeínu obsahujúci regulátory imunitného systému.
1×60 cps, výživový doplnok
DELTA COLOSTRUM® BiO Kapsule - 100% prírodné kravské kolostrum v prášku v HPMC kapsuli, vhodnej aj pre vegetariánov. Európsky BiO certifikát zaručuje jeho najvyššiu možnú kvalitu na trhu. Studená technológia INTENSIVE+ zabezpečuje najvyššiu dostupnosť vzácnych zložiek obsiahnutých v DELTA COLOSTRE.
Bývate často chorý, alebo užívate antibiotiká viac ako 1x za rok? Trápia Vás časté ochorenia dýchacích ciest a alergie? Bývate unavený a chýba Vám vitalita? DELTA COLOSTRUM je tekutý výživový doplnok - kolostrum, odtučnený a zbavený kazeínu. Kolostrum je vysokokoncentrovaná látka, ktorá obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov (najmä imunoglobulínov), dôležité rastové faktory a nutričné zložky ako sú vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a množstvo ďalších cenných zložiek. Pomáha udržať imunitný systém v rovnováhe.