Deltacolostrum

  (8)
Deltacolostrum
Zoradiť podľa
 • DELTA COLOSTRUM KIDS BiO

  1×40 cps, výživový doplnok
  Nemecké kravské BiO kolostrum pre deti s vysokou hladinou voľných aminokyselín a imunoglobulínov. Až 400 mg kolostra v 1 kapsule. Má silný účinok vďaka šetrnému spracovaniu.
 • DELTA COLOSTRUM KIDS Jahoda tekuté 125ml

  1×125 ml, výživový doplnok
  DELTA COLOSTRUM® je vysokokvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výlučne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné už od veku 2 mesiacov a najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku.
 • Tekutý výživový doplnok DELTA MiOli COLOSTRUM, odtučnený a zbavený kazeínu s prírodnou jahodovou príchuťou.
 • PESTRECOVÁ BYLINNÁ PASTA v oleji balenie na 2 mesiace 500ml

  1x500 ml, bylinná pasta s panenským slnečnicovým olejom, feniklom, lopúchom a ligurčekom
  Pestrec mariánsky v unikátnej forme pasty v panenskom slnečnicovom oleji pre lepšie vstrebanie a vyšší účinok. Regeneruje pečeň a pomáha riešiť s ňou spojené zdravotné problémy.
 • Tekutý výživový doplnok DELTA COLOSTRUM® KIDS 100% Natural: odtučnený a zbavený kazeínu.
 • Tekutý výživový doplnok DELTA COLOSTRUM® Natural 100%, odtučnený a zbavený kazeínu obsahujúci regulátory imunitného systému.
 • DELTA COLOSTRUM 100% BiO ORGANIC kapsuly 60ks

  1×60 cps, výživový doplnok
  Vysoko kvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výhradne z organických fariem. Spĺňa najvyššie kritériá BiO kvality. Balenie na mesiac.
 • DELTA COLOSTRUM AKUT Jahoda tekuté 125ml

  1×125 ml, výživový doplnok
  Vysoko kvalitné nemecké 100%-né kolostrum s jahodovou príchuťou získavané výhradne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku.
  Bývate často chorý, alebo užívate antibiotiká viac ako 1x za rok? Trápia Vás časté ochorenia dýchacích ciest a alergie? Bývate unavený a chýba Vám vitalita? DELTA COLOSTRUM je tekutý výživový doplnok - kolostrum, odtučnený a zbavený kazeínu. Kolostrum je vysokokoncentrovaná látka, ktorá obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov (najmä imunoglobulínov), dôležité rastové faktory a nutričné zložky ako sú vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a množstvo ďalších cenných zložiek. Pomáha udržať imunitný systém v rovnováhe.