DELTA COLOSTRUM KIDS BiO

1×40 cps, výživový doplnok

Nemecké kravské BiO kolostrum pre deti s vysokou hladinou voľných aminokyselín a imunoglobulínov. Až 400 mg kolostra v 1 kapsule. Má silný účinok vďaka šetrnému spracovaniu.

16,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DELTA COLOSTRUM KIDS BiO 1×40 cps, výživový doplnok

X015870 ADC

Výživový doplnok. Lyofilizované kravské BiO kolostrum s vysokou hladinou voľných aminokyselín a imunoglobulínov. Zbavené tuku. Spracované šetrne so zachovaním svojej bioaktivity.

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje množstvo cenných látok.

Zloženie (1 kapsula): Kravské 100% organické kolostrum v prášku 400 mg, vo vegánskej HPMC kapsuli (BiO Certifikát DE-ÖKO-060). Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinný 10 mg. Obsahuje laktózu.
Balenie obsahuje 40 denných dávok. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.

Užíva sa pred jedlom, zapije sa studeným alebo vlažným nápojom. Nezapíjať teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Upozornenie: Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte teplotu skladovania 25 °C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.