Nutrifree

Zoradiť podľa
1×1000g
Nutrifree Frolla ideálna zmes pre všetky druhy krehkého pečiva,  sladké a slané .Prirodzene bez laktózy a bez mliečnych bielkovín, so zárukou Lfree.
1×1000g
Viacúčelová múka Nutrifree , ktorá sa ľahko spracováva, je dokonalým spojencom, ktorý si môžete uchovať vo svojej špajzi na mnohé účely od pudingov po bešamel, od smaženia v cestíčku, zemiakových noky a mnoho ďalších prípravkov.
1×340g
Pečený výrobok bez lepku s extra panenským olivovým olejom 2%, prirodzene bez obsahu laktózy a bez mliečnych bielkovín, garantovaná a certifikovaná Lfree.
1×240g
5.0
(1)
Prirodzene bez laktózy a bez mliečnych bielkovín, garantované a certifikované Lfre
1×200 g, brioche
Jemná marhuľová brioška bez laktózy.
1×200g
Maslové rohlíčky plnené lekvárom bez lepku a bez laktózy so zárukou značiek Spiga Barrata a L free.
1×250g
Bez vajec, bez psenicneho skrobu, ziadne GMO
1×500g
Bez pšeničného škrobu,bez mlieka,bez vajec,žiadne GMO,žiadne hydrogenované tuky,žiadne konzervačné látky
1×1000g
Zmes bezlepkových/bezgluténových múk.Bez pšeničného škrobu, mlieka a vajec, žiadne GMO, žiadne konzervačné látky.
1×240g
Pripravené s výraznými zložkami slávnych sušienok z Prata, obohatené nádychom vin santo, upečené k dokonalosti,Cantucci  Nutrifree prinášajú na Váš stôl nádych Toskánska. V kombinácii s klasickým vin santo alebo s inými zákuskami tvoria praktický a chutný bezlepkový dezert s jednoduchou a tradičnopu chuťou
1×125g
Pečený výrobok bez lepku, prirodzene bez laktozy, pšeničného škrobu, mlieka, vajec, palmového oleja.S extra panenským olivovým olejom.
1×300g
Bez lepku, pšeničného škrobu, mlieka, vajec, palmového oleja.S extra panenským olivovým olejom, prirodzene bez laktózy a bez mliečnej bielkoviny, garantovaný a certifikovaný Lfree.
1×1000g
Bez pšeničného, škrobu,bez mlieka,bez vajec,žiadne GMO,žiadne hydrogenované tuky,žiadne konzervačné látky .Vyvážená zmes s nízkym obsahom cukrov a nasýtených tukov je ideálna pre prípravu bezlepkových koláčov a keksov v niekoľkých jednoduchých krokoch.
1×800g
Universal Corn Free Mix je vyvážená zmes s pohánkovej múky a  cirokovej múky , bez kukurice . Ľahko sa sňou pracuje a je ideálna pre sladké aj slané prípravky.
1×400g
Kukuričná múka a ryžový krém obsiahnutý v sušienke bez lepku a bez laktózy, bez konzervačných látok, bez palmového oleja, vynikajúci na to, aby sa deň začal jednoducho a sladko. Ideálne pre raňajky.
1×400g
Bez palmového oleja ,prirodzene bez laktózy, ideálne na raňajky, ideálne pre letné obdobie, s kakaovým práškom a chrumkavými čokoládovými kúskami
1×400g
5.0
(1)
Bez palmového oleja,s čokoládovými lupienkami ,zdroj vlákien,prirodzene bez laktózy
1×160g
S marhuľovou náplňou,Prirodzene bez laktózy,Praktické balenie
1×160g, linecké koláče
Krém z ryže a kukuričnej múky so srdcom lieskových orechov. Bisco & Go  s orieškovým krémom
1×125g
Klasické sušienky plnené kakaovým krémom. Bez palmového oleja
1×65g
Bezlepkové , bez laktózy a bez mliečnych bielkovín , so zárukou z Spiga Barra a certifikácia Lfree .
1×200g
Briošky s čokoládou ,bez lepku a laktózy , s garanciou  Spiga Barra a značiek Lfree
1×200g
Maslové rohlíčky bez lepku a bez laktózy so zárukou značiek Spiga Barrata a L free.
1×180g
Chutné a chrumkavé Mini Grissotti sa pečú v rúre s panenským olivovým olejom , ľahké občerstvenie V 6 praktických monoporciách