Alavis

  (24)
Alavis
Zoradiť podľa
 • ALAVIS CURENZYM ENZYMOTERAPIA

  1x20 cps, veterinárny prípravok pre psy a mačky
  Enzymatický veterinárny prípravok obsahujúci špeciálne vybranú zmes rastlinných enzýmov určený pre podporu hojenia tkanív a pre posilnenie imunity najmä po úrazoch a operáciách a na podporu pri liečbe antibiotikami a pri liečbe nádorov.
 • ALAVIS ŠAMPON Chlórhexidín

  1×250 ml, šampón na vonkajšiu starostlivosť o srsť a kožu psov, mačiek, fretiek a koní
  Šampón pre psy, mačky, fretky a kone pre podporu liečby kožných ochorení. Nedráždi oči ani uši.
 • Obsahuje extrakt z papriky s kapsaicínom, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, k zníženiu príjmu kalórií a tiež prispieva k metabolizmu cukrov a tukov.
 • Výživový doplnok s obsahom extraktu zo sušených plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L.) a zinku.
 • ALAVIS MULTIVITAMÍN pre psy a mačky

  1×60 g, multivitamín pre psy a mačky
  3.0
  (1)
  ALAVIS™ MULTIVITAMÍN pre psy a mačky je kombinovaný veterinárny prípravok obsahujúci aminokyseliny, vitamíny, minerálne látky, rastlinný extrakt, vlákninu a bakteriálnu kultúru Lactobacillus acidophilus.
 • ALAVIS MSM+GLUKOZAMÍN SULFÁT

  1×60 tbl, vererinárny prípravok
  5.0
  (1)
  Prípravok obsahuje chondroprotektívnu látku glukózamín sulfát na podporu vývoja a regeneráciu kĺbových chrupaviek, ďalej obsahuje látku MSM, ktorá pôsobí proti bolesti a zápalom, pôsobí na relaxáciu a regeneráciu svalov. Obsahuje aj hydrolyzovaný kolagén, vitamín C a rastlinné extrakty z ďumbiera lekárskeho (zázvor), kurkumy dlhej a boswelie. Obsahuje aj olej z boráka lekárskeho s protizápalovým a analgetickým účinkom.
 • ALAVIS TRAUMAGEL

  1×100 g, vererinárny prípravok
  ALAVIS™ TRAUMAGEL je veterinárny prípravok určený pre kone, pony a psov, ktorý obsahuje patentovanú zmes Celadrin® a mentol.
 • ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

  1x700 g, s arómou a sladidlom, prášok
  Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok v prášku obsahuje 2 typy kolagénu, glukózamín a chondroitín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan) a vitamín C.
 • ALAVIS CURENZYM ENZYMOTERAPIA

  1x80 cps, veterinárny prípravok pre psy a mačky
  Enzymatický veterinárny prípravok obsahujúci špeciálne vybranú zmes rastlinných enzýmov. Prípravok je určený pre podporu hojenia tkanív, posilnenie imunity najmä po úrazoch a operáciách, pri liečbe nádorov a na podporu pri liečbe antibiotikami.
 • ALAVIS Extra šetrný ŠAMPÓN

  1×250 ml, šampón pre pre kone, poníky, psov a mačky
  Veterinárny prípravok určený pre kone, poníky, psov a mačky s obsahom aloe vera a konopného oleja, určený na udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť.
 • ALAVIS KĹBOVÁ VÝŽIVA

  1×90 tbl, vererinárny prípravok
  5.0
  (8)
  Kĺbová výživa pre psy s obsahom glukozamín sulfátu a chondroitín sulfátu, ktoré sú prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Ich dostatočný prísun zabezpečuje správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Mechanizmus účinku spočíva v chondroprotektívnom pôsobení.
 • ALAVIS SANICELL

  1×60 cps, vererinárny prípravok
  Prípravok obsahuje patentovanú zmes Inozitolu, IP6 (inozitolhexafosfátu) a minerálnych látok vápnika a horčíka obohatená o vitamín C a selén. Hlavný význam týchto látok spočíva v posilnení imunity organizmu, zvýšenia ochrany pred nádorovými chorobami a vo významnom antioxidačnom pôsobení.
 • ALAVIS CELADRIN

  1×60 cps, vererinárny prípravok
  5.0
  (1)
  Veterinárny prípravok pre psy a mačky pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie kĺbovej chrupavky.
 • ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID - GUMMIES

  1×60 ks, výživový doplnok
  GUMMIES je úzko profilovaný výživový doplnok obsahujúci vysokokvalitný hyaluronát sodný – kyselinu hyalurónovú.
 • ALAVIS MAXIMA Lipozomálny multivitamín

  1×30 cps, výživový doplnok
  Lipozomálny multivitamín je kombinovaný vitamínovo-minerálny výživový doplnok, ktorý obsahuje kombináciu najdôležitejších vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov v lipozomálnej – vysokovstrebateľnej forme.
 • ALAVIS TRIPLE BLEND Extra silný

  1×700 g, vererinárny prípravok
  5.0
  (5)
  Komplexná kĺbová výživa pre kone. Pre výživu, ochranu a regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív. Vhodné aj na preventívne podávanie.
 • ALAVIS TRIPLE BLEND Pre psy a mačky

  1×200 g, vererinárny prípravok
  Komplexná kĺbová výživa pre psy a mačky v prášku. Pre podporu regenerácie pohybového aparátu psov a mačiek všetkých vekových kategórií.
 • ALAVIS MSM + PATENTOVANÉ KOLAGENY

  1×600 g, vererinárny prípravok
  Veterinárny prípravok pre kone proti zápalu a bolesti a na spevnenie väzov a šliach. Látka MSM v koncentrovanej podobe 99,97 %. Vhodné po úrazoch a operáciách.
 • ALAVIS 5 MINI

  1×90 tbl, vererinárny prípravok
  Vhodný pre preventívne podávanie i psom a mačkám s kĺbovými ťažkosťami. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupke a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát.
 • ALAVIS 5

  1×90 tbl, vererinárny prípravok
  5.0
  (4)
  Kĺbový veterinárny prípravok pre psy a mačky. Vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje viskoelastické vlastnosti kĺbovej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch u psov a mačiek. Prípravok obsahuje kombináciu látky MSM a chondroprotektívnych látok - glukózamín sulfátu, chondroitín sulfátu, kyseliny hyalurónovej a kolagénu.
 • ALAVIS MAXIMA spaľovač tukov

  1×80 cps, spaľovač tukov
  Obsahuje extrakt z papriky s kapsaicínom, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, k zníženiu príjmu kalórií a tiež prispieva k metabolizmu cukrov a tukov.
 • ALAVIS CALMING EXTRA SILNÝ

  1×30 tbl, proti stresu pre psov a mačky
  5.0
  (2)
  Na potlačenie stresu a nervozity u psov a mačiek. Čisto prírodný prípravok určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia.
 • ALAVIS HEMAGEL

  1×7 g, hydrofilný gél na hojenie rán
  Unikátny hydrofilný gél urýchľuje hojenie drobných poranení ale aj väčších chronických rán. Ideálny veterinárny prípravok vhodný pre veľké, malé, domáce aj exotické zvieratá.
 • ALAVIS CALMING

  1×30 tbl, proti stresu pre psov a mačky
  Na potlačenie stresu a nervozity u psov a mačiek. Čisto prírodný prípravok určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia.