Marťankovia

Zoradiť podľa
1×90 tbl, cmúľacie tablety
Cmúľacie tablety pre deti s obsahom vitamínov a minerálov s imunactivom, čo je zmes betaglukánu, vitamínu C, zinku a bioflavonoidov na podporu imunity.
1×50 ks, príchuť jablko a čierna ríbezľa
Výživový doplnok, želatínové (gummi) tablety s ovocnou príchuťou, dve príchute – jablko a čierna ríbezľa. Len prírodné farbivá. Obsahujú extrakt z tradične používanej byliny Bazy čiernej (Sambucus nigra extrakt z kvetov min. 10:1 - 40 mg).
1×150 ml, sirup na imunitu
Sirup pre deti s obsahom vitamínov na podporu imunity pred a v období rizika.
1×50 ks, multivitamín pre deti
Multivitamíny so špecifickým zložením na podporu zdravia, imunity a vitality v jarnom a letnom období. Nové príchute a väčšie tvary! Chutné želatínové tablety s príchuťou jahody, čučoriedky, citróna, mandarínky.
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok s jahodovou príchuťou.
1×30 tbl, cmúľacie
Výživový doplnok, žuvacie tablety s príchuťou lesného ovocia. S obsahom rozpustnej vlákniny inulínu, vitamínov a minerálov na každodennú podporu imunity.
1×50 ks, príchuť jahoda a čerešňa
Výživový doplnok, želatínové (gummi) tablety s ovocnou príchuťou - dve príchute: jahoda a čerešňa. Len prírodné farbivá. Obsahujú extrakt z tradične používanej byliny Echinacey (Echinacea purpurea sušená rastlina -extrakt z rastliny min. 6:1 - 40 mg) .
1x1 set, multivitamínový balíček + plyšová hračka
Balenie obsahuje želatínové (gummy) tablety s príchuťou marakuja, malina, jahoda, pomaranč, cmúľacie tablety s príchuťou jahoda a tutti frutti a plyšovúako darček vo vnútri balenia.
1×100 tbl, doplnok výživy
Marťankovia s Imunactivom sú komplexom vitamínov a minerálov pre deti v odporúčaných denných dávkach. Obsahujú komplex aktívnych látok Imunactiv®, ktorý tvorí betaglukán, vitamín C a zinok na podporu imunity.
1×50 ks, príchuť marakuja, malina, jahoda, pomaranč
Chutné želatínové tablety s príchuťou marakuje, malín, jahôd a pomaranča na podporu zdravie, imunity a vitality s echinaceou, vitamínom C a zinkom, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.
1×30 tbl, cmúľacie tablety
Vitamíny pre deti na podporu imunity pred a v období rizika.

Marťankovia sú obľúbené multivitamíny pre deti. Poskytujú deťom vitamíny, minerály potrebné pre normálny vývoj detského organizmu. Vybrané produkty obsahujú tiež komplex Imunactiv čo je zmes betaglukánu, vitamínu C, zinku a bioflavonoidov na udržanie dobrej obranyschopnosti organizmu. Marťankovia sú dostupný vo forme cmúľacích tabliet, vo forme sirupu alebo vo forme cmúľacích tabliet.

\