Tampax

  (5)
Zoradiť podľa
  • Tampóny Tampax Super s kartónovým aplikátorom sú určené na dni s stredne silná až silná intenzitou krvácania. Protišmykový úchyt umožňuje jednoduché a kontrolované zavedenie.
  • Tampóny Tampax Super s kartónovým aplikátorom sú určené na dni so silnou intenzitou krvácania. Protišmykový úchyt umožňuje jednoduché a kontrolované zavedenie.
  • Tampóny Tampax Regular s kartónovým aplikátorom sú určené na dni s slabá až stredne silná intenzitou krvácania. Protišmykový úchyt umožňuje jednoduché a kontrolované zavedenie.
  • Gynekologicky testované tampóny Tampax Compak vám poskytujú ochranu a diskrétnosť počas menštruácie. Plastový aplikátor pre ľahké zavedenie tampónu. Ochranný lem pomáha predísť nežiaducemu pretečeniu skôr, ako vôbec nastane. Absorpčné kanáliky vťahujú tekutinu do stredu tampónu.
  • Najlepšia kombinácia pohodlia, ochrany a diskrétnosti od značky Tampax Tampón Tampax MotionFit Protection sa jemne prispôsobí jedinečnému tvaru vášho tela Lem LeakGuard na lepšiu ochranu pred pretečením Kompaktný aplikátor SmoothTouch s protišmykovou rukoväťou a oblé zakončenie pre pohodlné a jednoduché zavedenie tampónu Nezávisle testované na škodlivé látky spoločnosťou Oeko-Tex Gynekologicky testované Bez vôní a farbív TROJNÁSOBNÉ POHODLIE. Hladký aplikátor, ochrana Motionfit, hladká povrchová vrstva