Advantix

Zoradiť podľa
(1 pipeta) 1x6 ml
4×4 ml, repelentný antiparazitný prípravok
Repelentný antiparazitný prípravok - pipeta pre psy s váhou 25-40 kg.
1×2,5 ml, pipeta
Antiparazitná pipeta pre stredne veľké psy, účinnosť: komáre a bodavé muchy, s repelentným účinkom, odolný voči vode
1×0,4 ml, pipeta
Repelentný antiparazitný prípravok. Ochrana pred kliešťami, blchami, komármi a moskytmi u psov. Účinnosť je až do 4 týždňov.
1×1 ml, pipeta
Repelentný, antiparazitný prípravok - pipeta pre psy od štyroch do desať kilogramov. Chráni pred kliešťami, blchami a komármi.
(4 pipety) 4x1 ml
4×0,4 ml, pipeta
Antiparazitikum pre psy do 4 kg. Môže byť aplikovaný gravidným a kojacim fenkám a šteňatám od 7. týždňa veku a nad 1,5 kg. Produkt neaplikovať na mačky!

Advantix je rad antiparazitických prípravkov určených výlučne pre psov. Odpudzuje a zabíja kliešte, odpudzuje komáre, bodavé muchy a švoly skôr, ako sa prichytia alebo poštípu a chráni pre blchami, ktoré zabíja do 3-5 minút od kontaktu. Je tak účinný, že zabíja dokonca aj larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa. Advantix chráni psa, aj keď je mokrý. Vďaka svojmu preventívnemu pôsobeniu znižuje riziko prenosu chorôb na vášho domáceho miláčika. K dispozícii je balenie jednej, alebo štyroch pipiet pre psy rôznych veľkostí. Vhodný je aj pre šteňatá od 7 týždňov veku a od 1,5 kg živej váhy a tiež pre pre gravidné a dojčiace sučky.

\